This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerVesil'ne foto i Andrushіvcі

CE najvazhlivіshij, en uforglemmelig dag, Det er skønheden, zvorušlivìst, charme, raslen af Atlas og duften af blomster, denne inkarnation af eventyr om en prins og en prinsesse, Det er en drøm … Dette bryllup. Og endnu den kæmper drømmen og virkeligheden, ønsker og budget. І однією з важливих складових цього дня є малюнок. Адже коли-небудь весільний букет втратить свою свіжість, а спогади про весільну подорож зміняться думками про будні дому і роботи. Тепер відчуття свята буде повертатися тільки на фотографії і відео.

Ми прагнемо створити таку весільну фотографію, де, крім зовнішньої краси і нарядності нареченого і нареченої у весільному портреті відображаються почуття, які вони відчувають один до одного в цей день: любов, ømhed, трепет, захоплення, обожнювання. Коли слова при погляді на фотографію зайвіось це результат, до якого ми прагнемо.

Наш досвід, фантазія і професійне обладнання дозволяють одержувати знімки високої якості, включаючи як і постановку так і стильний репортаж, формальні і неформальні моменти, дивовижні портрети.

Так само ми використовуємо додаткове освітлення, яке дозволяє отримувати ефект студійної зйомки. Для реалізації цього фотографу допомагає асистент.

Зазвичай фотозйомка починається з дому нареченої. Оскільки головна героїня урочистості тільки вийшла з рук візажиста / перукаря, вона буде виглядати на фотографіях найкраще. І звичайно важливо відобразити зворушливий момент приходу нареченого до дому нареченої, благословення батьків, вихід молодих з дому. Поступово пара звикає до фотографа і веде себе більш невимушено.

Церемонія розписунайважливіший момент дня. Тут необхідно все майстерність фотографа і швидка реакція, тому що ці моменти неповторні. Ось де незамінний репортаж. В ідеалі бажано запросити друга фотографа, щоб охопити і зворушливий момент одягання кілець крупним планом і обличчя наречених і звичайно емоції гостей.

За цим слідує креативна фотосесія на прогулянці по мальовничих місцях. У цьому ви можете цілком покластися на фотографа, він порадить виразні фони для постановочної фотосесії, від молодят потрібно тільки природно, гарний настрій і бажання отримати чудові знімки. Можливо у вас на прикметі є місце куди ви неодмінно хотіли б потрапити, обов’язково обговоріть це з фотографом для планування вашої поїздки.
Банкетсама весела і безпосередня частина свята i тут розкривається вміння фотографа зловити і зафіксувати непідробні емоції молодят і гостей. Особлива увага приділяється першому танцю молодих, тостів батьків, кидання букета і розрізання весільного торта.

Унікальність наших робіт є результатом постійного пошуку свіжого нестандартного погляду на традиційну церемонію одруження, пошуку нових фонів і місць зйомки. Для нерозголошення наших напрацювань ми працюємо тільки з певними відеооператорами.

Знятий матеріал проходить через цифрову обробку, створення спецефектів (soft-focus, ч/б, сепія і т.д). У результаті клієнт отримає DVDдиск з обкладинкою і обробленими повноформатним файлами.

Фото та відео послуги.
Зйомка весіль, ювілеїв, вечірок.
Відео-обробка з цифрових носіїв.
Zamovljajte i Andrushіvcі Ta Andrushіvskomu rajonі for e-mail adresoju.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 8 fra 10 på grundlag af 79 evalueringer. 21 brugeranmeldelser.