This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerВідбулося засідання колегії райдержадміністрації

На колегії районної державної адміністрації, der fandt sted 30 Marts, першим на порядку денному стояло питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до Пенсійного фонду на підприємствах району всіх форм власності, status af bosættelser i området af energi, boliger og kommunale tjenester. З інформацією виступив перший заступник голови РДА Борисов О. Og. (читайте на сторінці). По даному питанню виступили голова районної державної адміністрації Мазур Б. I den., в.о. начальника ДПІ в районі Святюк Є. P., прокурор району Козлов Ю.О., начальник управління Пенсійного фонду України в районі Онищук О. Se. та інші члени колегії. Про роботу райспоживспілки по торгівельному обслуговуванню населення району та заходи щодо його поліпшення інформувала присутніх голова правління райспоживспілки Кучеренко Н.М., яка відмітила, що Андрушівська районна спілка споживчих товариств разом з усіма підрозділами (Andrushivske, Старокотельнянське, Червоненське споживчі товариства, комбінат громадського харчування, коопзаготпром, кооперативний ринок) має 65 торгових об’єктів, з яких у 14 здійснюється торгівельна діяльність самостійно, 44 передано в оренду та 7 об’єктів не працюють. Середня чисельність працюючих по всій системі РССТ 41 mand, зарплата яких складає в середньому 758,6 UAH. på månen. Af 2010 рік товарообіг по всій системі РССТ склав 2,7 millioner. USD., отримано 77 tusinde UAH. прибутку, відмічено, що основним завданням РССТ є забезпечення самоокупної та прибуткової роботи. По даному питанню виступив також начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Добровольський С. I den., в обговоренні прийняли активну участь більшість членів колегії та запрошених. Було відмічено, що не вживаються ефективні заходи по покращенню роботи РССТ та підрозділів, практично зникли магазини РССТ в районному центрі, нічого не робиться для розвитку споживчої кооперації, практично зупинено заготівлю і переробку сільськогосподарської продукції та вторинної сировини, не надаються послуги закладів громадського харчування, især, з виробництва власної продукції – напівфабрикатів, за багаторічної відсутності ремонтно-відновлювальних робіт втрачаються експлуатаційні якості будівель та споруд системи РССТ, зокрема будівлі універмагів в м.Андрушівка та смт.Червоне, будівля РССТ, прилегла до універмагів територія не утримується в належному стані. Викликає тривогу і соціальний захист працівників системи РССТ. На колегії обговорювались питання про стан фінансово-бюджетної дисципліни, про посилення боротьби з корупцією та контроль за використанням державного майна і фінансових ресурсів, про завдання по підготовці до проведення весняно-полових робіт у господарствах всіх форм власності. По всіх заслуханих питаннях було прийнято відповідні рішення.

Maria OLEKSIUK


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 8 fra 10 på grundlag af 67 evalueringer. 25 brugeranmeldelser.