This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerUdstilling «Rejse-skaller» Vladimir Podlevskogo

15 September (Tirsdag) o. 18.00 i galleriet "Griffen" (Street Kostyol'na, 6) tage vil sted åbningen af udstillingen kunst af Volodymyr Podlevskogo rejse skaller» (maleri, Flórina).

Vladimir Podlevskij var født. 11 Oktober 1960 року в місті Андрушівці на Житомирщині. I 1985 році закінчив Львівську Академію мистецтв. Член Національної Спілки художників України. Працює і в техніці станкового живопису і левкасу. Учасник всеукраїнських, зарубіжних, міжнародних виставок та фестивалів. Under 1990-2009 років провів понад 20 персональних виставок в Україні та США. Його роботи зберігаються в обласних художніх музеях Харкова, Донецька, Чернігова, у краєзнавчих музеях Житомира і Полтави, у фондах Міністерства культури й туризму України, в колекції Українського інституту сучасного мистецтва та Українського Національного музею в Чикаго, в Університеті наук і мистецтв Чикасо (Оклахома, USA), у приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Цикл картин і левкасів Володимира Подлевського «Подорож мушлі» продовжує традиційну для художника тему подорожі. Більшість робіт з «Подорожі мушлі» виконані здебільшого в 2009 år. На цю тему художника надихнули міжнародна морська виставка в Одесі «Марина-2008» та його подорожі до Атлантичного океану, а також на Чорне, Rød, Середземне моря.

Вже в левкасі «Подорож мушлі», що дав назву циклу, зображено жінку з великою білою мушлею і кораблем, схожим на плавуче місто чи країну. Відтак мушля стала одним із центральних образів нового етапу творчості Володимира Подлевського разом з такими образами, як море, човен, дзвіночок, куля.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 67 evalueringer. 35 brugeranmeldelser.