This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerTillykke, kolleger!

Багато літ спливло, ще більше води збігло з того часу, як ми працювали в Андрушівській районці. Цей штрих біографії закарбувався у наших серцях назавжди, адже тут починався шлях у велику журналістику. І саме тут, у відділах сільського господарства і партійного життя, де ми тоді працювали, народжувалися наші перші публікації; звідси, з вул. Kirov, 2, відправлялись у творчі відрядження до віддалених від райцентру сіл і присілківчасто по бездоріжжю і, som regel, «на перекладних”. Винагородою за незручності служили незабутні зустрічі з цікавими людьми, багатющий фактаж у блокнотах, склянка парного молока, окраєць щойно спеченого хлібаНашій районці 80! Нашійбо нашою вона була, є і буде завжди! Вітаючи колектив «Новин Андрушівщини” з ювілеєм, зичимо творчої незаспокоєності, оптимістичної налаштованості, тисячних тиражів. Til, відкриваючи свіжий, інформаційно насичений номер газети, читач знаходив у кожному відповіді на нагальне: der? де? Hvornår?..

Борис Шинкарук,
головний редактор ПСК «Редакція газети «Вісті…",
Людмила Шаповалова,
відповідальний секретар


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 8 fra 10 på grundlag af 50 evalueringer. 24 brugeranmeldelser.