This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerBesøger modtagelse af borgere

I henhold til afgørelse af det fjerde møde i Zhytomyr Oblast Rada af den sjette indkaldelse «Om den eneste dag mp", 21 April, har deputerede af lokalråd på alle niveauer afholdt retreats tricks i deres valgkredse og af vælgeren bopælssted.
В цей день голова Житомирської обласної ради Й. Og. Запаловський побував у Старій Котельні. Разом з головою Андрушівської районної ради О. I den. Мельником, заступником голови районної ради В. B. Шпаківським Йосип Антонович відвідав дільничну лікарню, сільську гімназію, дитячий садочок «Колосок”, а в кабінеті сільського голови провів прийом громадян. Så, жителька села Фещенко Л. Og. звернулася до голови облради з проханням допомогти у вирішенні питання ліквідації старих дерев. Щоб оперативно вирішити проблему, Og. Og. Запаловський по телефону зв’язався з начальником Андрушівського РЕМ М. I den. Яринчиним, просив допомогти Лідії Іванівні позбутися тих небезпечних дерев. Було вирішено, що голова районної ради О. I den. Мельник та сільський голова В. M. Бондарчук візьмуть це питання на контроль і найближчим часом воно буде вирішене. На прийомі побувала також Л. C. Зарудяна, а в дільничній лікарні Й. Og. Запаловський спілкувався з лікарями В. Og. Хоменком, L. I den. Барабаш, жителями села, що проходять лікування. Обіцяв допомогти у вирішенні питання заміни в приміщенні лікарні старих дерев’яних вікон на склопакети. Повідомив, що досвід Житомирської області щодо роботи Лікарняної каси, вивчається в окремих областях України й там запроваджуватиметься. Розповів, що всі депутати обласної ради працюють злагоджено, немає ніякого протистояння між різними політичними силами. Ось і на останній сесії було розглянуто 84 spørgsmål, по яких прийнято відповідні рішення. Заступник директора Старокотельнянської сільської гімназії Е. I den. Бондарчук звернулася до Йосипа Антоновича з проханням допомогти у придбанні комп’ютерного класу, а в дитячому садочку голова обласної ради спілкувався з малюками та їх вихователями. Det er klart, що в Старій Котельні, як і в кожному селі області, немало проблем, а тому депутати місцевої ради, сільський голова, всі жителі в міру можливостей вирішують їх. Så, на кладовищі в с. Старосілля зрізають дерева, що віджили свій вік, проводять прибирання вулиць. Тут скрізь побілено, чисто. Старокотельнянці дякували Й. Og. Запаловському за те, що знайшов час побувати в їх селі, бо вже й пригадати не могли, коли голова Житомирської обласної ради приїздив у Стару Котельню.

Maria OLEKSIUK


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 9 fra 10 på grundlag af 47 evalueringer. 22 brugeranmeldelser.