This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerAll-ukrainske handling ' Feeder’ i af

INSTITUT FOR UDDANNELSE OG VIDENSKAB I ZHYTOMYR OBLAST STATENS ADMINISTRATION
DEPARTMENT OF EDUCATION DISTRIKTET ADMINISTRATION ANDRUŠÌVSKOÏ
Pl. T. G. Shevchenko, 1, m. Andrushivka, 13401 t. (04136) 215-33, e-mail: kode edrpou avorda@ukr.net 02142980
26.01.2017 årets
# 63
Direktører skole
På de regionale fase af handlingen all-ukrainske «Feeder»
Відповідно до листа управління освіти і науки Житомирської РДА №110-2/3-17 від 17.01.2017 p. відділ освіти Андрушівської районної державної адміністрації інформує, що з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, ціннісного ставлення до біорізноманіття, залучення до практичної природоохоронної роботи, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді у 2016-2017 роках продовжують проведення Всеукраїнської акції «Годівничка».
Акція проводиться щорічно, протягом вересня-квітня, починаючи з 2009 årets. До участі запрошуються учні загальноосвітніх та гуртківці позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напряму, громадські екологічні об’єднання. Участь в акції може бути індивідуальною чи у складі команди. Умови проведення акції «Годівничка» додаються (Ansøgning 1).
Матеріали про проведення Всеукраїнської акції «Годівничка» у навчальному закладі надіслати до 15 Marts 2017 år på adressen: m. Andrushivka, St. Kiev, bygning 21, Huset af børns kreativitet.
Leder af afdelingen for uddannelse / підпис існує/ Л.В.Ковальчук
Kunstner: Dorogova inden for..
Ansøgning 1
Умови проведення
всеукраїнської акції «Годівничка»
1. Загальні положення:
Організацію та проведення Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка» здійснюють Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, обласні, Urban, distrikt Centre og naturforskere (af unge naturforskere station). Акція проводиться щорічно протягом вересня — April, починаючи з 2009 årets.
2. Мета та завдання акції:
Акція започатковується з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни.
Головними її завданнями є:
• ознайомлення з видовим різноманіттям зимуючих птахів своєї місцевості;
• надання учням знань з біології птахів, аспектів їх підгодівлі;
• оволодіння методиками визначення, спостереження та обліку зимуючих птахів;
• розвиток гуманного ставлення до птахів, мотивація до їх охорони.
3. Deltagerne i aktionen.
До участі в акції запрошуються учні загальноосвітніх та гуртківців позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напряму, громадські екологічні об’єднання.
Участь в акції може бути індивідуальною чи у складі команди.
4. Етапи проведення акції.
І етапвивчення орнітофауни своєї місцевості, складання каталогів птахів, визначення місць, де птахи зустрічаються найчастіше, виготовлення годівниці та заготівля корму.
Anden fase — розвішування годівничок та здійснення підгодівлі птахів.
ІІІ етаппроведення свята «Зустрічі птахів», som opsummerer handlingen.
Протягом всього часу проведення акції учнями ведуться спостереження за птахами, фіксуються результати спостережень. В процесі проведення акції можуть бути проведені масові заходи:
Серед учнів:
* конкурс на кращу годівничку
* конкурс на кращий малюнок, фотороботу, поробку
* конкурс на кращий вірш, оповідання про птахів
* конкурс на кращу листівку про зимуючих птахів
Серед вчителів, керівників гуртків
• конкурс на кращий сценарій свята зимуючих птахів;
• конкурс на кращу розробку заняття про птахів.
В рамках акції проводиться Великий зимовий облік птахів.
Матеріали обласної акції у вигляді протоколів та коротких інформаційних довідок надсилати на адресу НЕНЦ:
Kiev -74, Vyshgorodska, 19, før 15 April (щорічно).
5. Resultater og vindere.
Для підведення підсумків всеукраїнської акції створюється журі.
Відповідно до протоколу рішення журі найбільш активні учасники акції відзначаються грамотами та безкоштовними путівками до Всеукраїнського табору «Юннат». Кращі методичні розробки будуть опубліковані.
Інструктивно-методичний лист до проведення
акції «Годівничка»
Однією з найбільш розповсюджених груп теплокровних тварин є птахи. Вона налічує близько 8600 сучасних видів, в Україні — om 360 видів.
Птахи мають дуже велике наукове, виховне й естетичне значення. Вони є об’єктами наукових досліджень, моделями для вивчення біологічних процесів, чудовою прикрасою лісів, полів, лук, — невід’ємною, складовою частиною рідної природи.
Урбанізація та руйнівні катаклізми 20 Artikel. значно зменшили чисельність пташиного населення, хоча сучасна людина, як і раніше, потребує товариства пернатих друзів. Тому на сьогодні досить гостро стоїть питання охорони птахів.
Охороняти треба не тільки рідкісних і зникаючих птахів, а й усіх птахів, у тому числі й тих «шкідливих», яких у минулому винищували. У природі немає так званих безумовно шкідливих птахів. Пристосовуючись до умов існування, птахи можуть вступати в тимчасові суперечності з потребами людини. Отже, вирішуючи долю тих чи інших птахів, треба враховувати всі особливості їхнього життя, переглянути всі форми взаємовідносин між ними і людьми, for at, щоб в умовах сучасного науково-технічного прогресу знайти можливість зберегти світ пернатих не тільки для нинішнього, а для майбутніх поколінь.
Перша й основна умова для дійової охорони птахівзбереження в порівняно сталому стані їхніх місць гніздування і кормової бази.
Друга, не менш важлива умова збереження птахівпідгодівля птахів у несприятливий час, оскільки для птахів голододна з основних причин загибелі взимку. Зимові та весняні снігопади, обледеніння, природні вороги призводять до загибелі великої кількості птахів. Вміло організована підгодівля сприяє не лише виживанню птахів, а також подальшому їх закріпленню на гніздових ділянках. Підгодівлею птахів займаються всі, кому небайдужа доля птахів. Але не всі, Desværre, ved, як правильно організувати підгодівлю птахів.
Підгодівля птахів проводиться в три етапи.
1-й етап триває на протягом вересня-жовтня. У природі ще багато кормів, але птахів привчають до певних ділянок, де в майбутньому буде проводитися підгодівля. У цей період даються різноманітні корми (насіння соняшника, гарбуза, проса, крихти білого хліба), один раз на добу в невеликій кількості. Одночасно проводиться заготівля кормів для зимової підгодівлі птахів. У цей же період проводять висаджування горобини, калини, бузини деревоподібної чорної, ялівця, степової вишні, жимолості татарської, Havtorn, глоду, бересклету, шипшини для створення кормової бази для птахів в майбутньому.
2-й етапосновний, проходить протягом листопада-лютого. Найбільшої підтримки від нас чекають комахоїдні птахи: синички, повзики, пищухи.
Серед найпоширеніших кормів, що можна використовувати для підгодівля птахів узимку можна назвати:
• насіння соняшника (несмажене) дуже люблять снігурі та синиці. Можна трохи розтовкти його пляшкою чи качалкою;
• насіння коноплілюблять усі зерноїдні птахи;
• овесїдять вівсянки та чубаті жайворонки;
• просо, hirse — найулюбленіша їжа для вівсянок, жайворонків, синиць та горобців;
• насіння кавунівкорм для синичок та повзиків;
• насіння динівсі птахи полюбляють;
• крихти сухого білого хліба (чорний не можна ні в якому разі) — корм для багатьох птахів;
• сире несолоне сало, сирі чи варені кісткиулюблені ласощі синиць;
• ягоди горобини і бузиниулюблені ласощі дроздів;
• насіння ясеняласощі для снігурів;
• насіння бур’янів (лобода, кропива, кінський щавель) — корм для всіх зерноїдних птахів.
Підгодівля проводиться щоденно. Корм бажано закладати в годівниці в одні і ті ж години. Якщо птахи не підгодовують більше тижня вони залишають цю ділянку і перелітають в інші місця.
Водоплавні птахи підгодовуються зерном пшениці, гороху, проса, рапсу безпосередньо біля водойм з розрахунку 200 г на одну особину. Корма бажано висипати на мати з соломи чи очерету.
При всіх типах підгодівлі біля годівниць треба розмішувати пісок, дрібний гравій, гальку, особливо в болотистих місцевостях.
Там, де поблизу немає водойм, встановлення напувалокдуже вдалий засіб для приваблювання птахів.
3 — етап підгодівлі триває протягом березня — April. Весняні снігопади та похолодання небезпечні особливо для тих видів птахів, що прилітають рано: шпаки, жайворонки, білі плиски, горихвістки-чорнушки, строкаті мухоловки, вільшанки. Птахи виснажені під час міграцій, до того ж у них триває передгніздова линька. В цей період, крім звичайних кормів до раціону можна включити личинок борошняного хрущака (розводять штучно), личинок реп’яхової молі (міститься в насінні реп’яхів), мотиль.
По закінченню сезону підгодівлі територія біля годівниці перекопується, посипається вапном з метою дезінфекції.
Годівниці.
Конструкція годівниці не має суттєвого значення для успішної підгодівлі птахів, важливіше щоб в ній постійно знаходився прийнятний для птахів корм. Годівниці бувають відкритого та закритого типів.
*Найпростішої годівничкою є звичайна фанерна дощечка з бортами 3-5 Se, її краще чіпляти під якимось навісом. З метою більш раціонального використання кормів краще робити годівниці з дахом.
*Годівниці -автомат зручні у користуванні, оскільки в них корм, в міру поїдання птахами, досипається. Годівницюавтомат можна зробити з пляшки.
*Годівниці -курені . Деякі птахи взимку годуються на землі. Це кільчаста горлиця, посмітюха, вівсянка звичайна, сіра куріпка. Цим птахам годівниці встановлюють на землі. Для цього робиться плескатий дах розмірами 1,5х1,5м або 2х2 м. або у вигляді куреня, відкритого з обох боків на випадок небезпеки. Якщо випадає великий сніг, територію біля такої годівниці присипають половою, соломою, корою.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 73 evalueringer. 35 brugeranmeldelser.