This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerВШАНУВАЛИ СВОЇХ ЛЮДЕЙ

Hver ferieby i Volosovì afholdt i u. Sørensen., afslappet atmosfære. Dem, nogen inviteret til fester, kom med glæde og en skjult angst, fordi de ved: на святі обов’язково розкажуть їх трудові біографії, про багатство душі, згадають минуле, вручать усім подарунки.
На цей раз першими вшанували старожилів – Ніну Андріївну Грищенко та Анастасію Миколаївну Касьянову, які вже відзначили своє 90 – річчя. Дякували невтомним трудівницям, котрі винесли на своїх плечах страхи колективізації , голодомору, війни, розрухи, були ще й чудовими матерями, дружинами. Естафету сьогодні продовжила молодь. Ведучі висловили вдячність молодим сім’ям за те, що у селі тільки в цьому році зявилося на світ п’ятеро немовлят. Їм теж вручили подарунки від спонсорів свята. Молодим подружжям побажали рівнятися на сім’ю Анатолія Трохимовича та Ольги Андріївни Рихлюків – у жовтні вони відсвяткували золоте весілля. І в цьому ж місяці на рушник щастя стали Аліна та Богдан Козакевичі. Їм волосівчани побажали щасливо і довго йти сімейною стежкою.
Притишують голос ведучі, вшановуючи пам’ять про поета Олександра Рихлюка. Тут він народився, зробив перші дитячі й поетичні кроки.
Він так і залишився молодим на березі вічності. У залі, де проходило дійство , є куточок його поезії і горить свіча.
Материнський біль… Присутні схиляють голови перед Т.Ш Шателюк і Л.Я Осипчук, чиї сини загинули у мирний час, перебуваючи на службі в армії.
Несе на своїх плечах невтомно важку материнську ношу Г.М. Марченко – майже піввіку доглядає сина інваліда. Їй дякували за мужність, бажали й надалі залишатися сильною духом.
Келих вдовинної долі підготувало життя для молодої жінки Тетяни Грищенко, яка працює у місцевому фермерському господарстві: чоловік помер, на її руках залишилося троє діток. Tak, що свекрі допомагають невістці, шанують її, як дочку.
Переплелися розповіді ведучих червоні і чорні нитки, радість і сум, звучали вони і в піснях, які виконували Анатолій Денисюк з дочкою Іриною, а наймолодша учасниця свята Даринка Поліщук розвеселила всіх і піснею, і танцем, і словом.

Andrushivka rayon statsforvaltningen


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 9 fra 10 på grundlag af 84 evalueringer. 24 brugeranmeldelser.