Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerYaroslav Dolgih i åbnet af en anden social apotek netværk LLC «Pervocìt gård»

Som rapporteret af online-udgave af shoutbox Zhitomir i pressetjeneste af den regionale statslige forvaltning, aktiviteterne i den provinsielle kontorer netværk af sociale apoteker LLC "Pervocìt farm" er allerede koncentreret i Zhytomyr, Korosten, Olevsk og landsbyen romaner. Og 9 серпня відбулося відкриття однієї з таких аптек у місті Андрушівка (прим. – крім цього, в районі діє ще три аптечні заклади ТОВ «Первоціт-фарм»).

До урочистостей долучилися заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих, голова Андрушівської районної ради Олександр Мельник, а також співвласники підприємства «Первоціт-фарм» Микола Поліщук і Валерій Мартинюк.

«Відкриття ще однієї аптеки мережі „Певрцвіт-фарм“ є гарним прикладом соціального партнерства між підприємцями та владою, зокрема місцевою – районною радою, районною державною адміністрацією”, – зазначив Ярослав Долгих. За його словами, місцева влада на чолі з головою райради зобов’язані вжити заходів для надання більшого пільгового тарифу керівникам фірми, що сприятиме здешевленню фармацевтичної продукції. При цьому заступник очільника області також пояснив, що будь-яка аптека може отримати статус соціальної лише за умови, якщо націнка на медпрепарати не перевищує 10 % від гуртової ціни.

В якості подарунку Ярослав Долгих і голова благодійного фонду «Людяність» Юрій Журбенко передали керівництву партію медикаментів.

RuporZT


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 76 evalueringer. 34 brugeranmeldelser.