This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerAstronomi; kaldte asteroїd til ære for Vіkіpedії

Андрушівська обсерваторія ААОEn af asteroiderne i solsystemet, åben på Andrushivka astronomiske observatorium i Zhytomyr region, blev opkaldt til ære for Wikipedia. ЯК ПОВІДОМЛЯЄ ПРЕС-СЛУЖБА ГО «ВІКІМЕДІА УКРАЇНА», ПРО ЦЕ СТАЛО ВІДОМО 30 Januar, В ДЕВ ' ЯТИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ВІКІПЕДІЇ.

«Астероїд на перший погляд нічим не відрізняється від десятків тисяч подібних уламків в головному поясі астероїдів. Однак тепер він служить першим космічним пам’ятником Вікіпедії і вікіпедістам всього світу», — наголошується в повідомленні прес-служби.

Андрушівська обсерваторія (ААО) — єдина приватна обсерваторія в Україні, заснована в 2001 році за ініціативою вченого і підприємця Юрія Іващенка.

Med 2005 року вона входить до 20 найбільш продуктивних обсерваторій світу зі спостереження за малими планетами. За цей час було в ній відкрито більше 90 астероїдів, серед яких (117240) Zhytomyr, (133293) Andrushivka, (212723) Кличко і ін.

Пропозиція назвати один з відкритих в Андрушівці астероїдів «, Den frie encyklopædi» надійшло від ГО «ВІКІМЕДІА УКРАЇНА». Іващенко погодився і подав відповідну заявку в Комітет по номенклатурі малих планет. Назва було схвалено цим комітетом, в який входять 15 учених з усього світу.

Det er 30 січня виповнилося дев’ять років від створення першої статті в україномовному розділі Вікіпедії.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 8 fra 10 på grundlag af 50 evalueringer. 27 brugeranmeldelser.