This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerDyr er ikke skyld…

Buntìvna denne historie helt fra begyndelsen, Siden da,, som i November 2009 år skov haven af vores distriktet har nye ejere i LLC «KAMÌA plus». Fællesskabet distrikt cringed: як це так
За рішення виділити угіддя приватній структурі на довгострокове користування не проголосували на сесії депутати районної ради, не всі сільські ради, чиї території прилягають до лісових угідь, дали згоду. Але позитивно це питання вирішилося на сесії обласної ради. І тоді ТОВ «КАМІА ПЛЮС», маючи вже до цього погодження від ДП «Попільнянське лісове господарство», Державного управління охорони навколишнього середовища в Житомирській області, погодження від обласної держадміністрації, від Державного лісового агентства України, взялося за очистку виділених площ і облаштування вольєру для звірів. Площу в 400 гектарів обнесли добротною оцинкованою сіткою заввишки понад 2 meter, виставили охорону. Folk, які звикли до вільного пересування в лісі, були в непорозумінні. Невдовзі в усі інстанції полетіли скарги, листи-протестидо депутатів, в суди й прокуратуру. Зміст один: на яких правах державні угіддя стали приватною власністю і чому жителі району позбавлені права вільно користуватися своїми природними угіддями. Не скоро в цій історії сторони дійдуть істини: до вирішення спірного питання долучився вже й народний депутат В. I den. Каплієнко, який обіцяє майбутнім виборцям знищити новостворене мисливське господарство (газета «Субота» від 4 Juli 2012 Rasmussen.). А газета «Житомирщина» за 27 травня ц.р., навпаки, у матеріалі «Слідами лісових звірів» похвалила, що ТОВ «КАМІА ПЛЮС» на території Андрушівського району розводить оленів, муфлонів та ланей. Як то кажуть, немає зла без добра. Давайте спробуємо добратися до цього мисливського господарства та пролити світло на суперечливі факти. Одразу обмовлюсь: за істину боротися не будемов даній ситуації є на це закон і суд. Зі мною забажав поспілкуватися директор товариства А. Om. Сухін, якому я й поставила декілька запитань.
Насамперед, Андрію Олександровичу, зауважу, що така розмова мала відбутися набагато ранішехоча б років два тому. Нині ж громадська думка навколо проблеми ТОВ «КАМІА ПЛЮС» в нашому районі не на вашу користь. Люди справедливо нарікають, що не мають доступу до прилеглих лісових угідь. А ви відстоюєте свою правду. Де ж «золота середина”?
Один з напрямків розвитку нашого товаристварозведення диких тварин в умовах неволі. Після відмови попереднього користувача, діючи в межах закону (маємо всі документи на право користування) ми взяли в довготривале користування на 15 років частину угідь Андрушівського лісництва. Провівши авіаобліт, виявили повне знищення поголів’я лося, оленя плямистого, косулі. Натомість у грудні 2010 року з Угорщини завезли у розплідник 34 благородних олені, 20 ланей і 15 муфлонів. Тварини ці рідкісні, їх винищено не тільки в Андрушівському районі. А муфлонівдиких баранів взагалі на Україні не було вже тисячі років. На облаштування території і закупівлю тварин затрачено великі кошти — mere end 20 мільйонів гривень.
Споруджуючи такий розплідник, ви не боялися викидати, som de siger, гроші на вітер, адже у вас не було ще завершеного проекту розвитку мисливського господарства, досі не врегульовані договірні відносини, в різні правові інстанції продовжують надходити скарги на діяльність товариства?
Але ми робимо добру справу, а як в цьому переконати громаду? Обнесено сіткою 400 га угідь. Звідти вивезено 25 тонн сміття. В розпліднику звіріпід охороною. Мають вдосталь їжісіно, фураж для них закуповуємо в населення і в господарствах. Дорогі породи тварин, які маємо, — зваблива мішень для браконьєрів. Якщо ми досягнемо запланованої популяції тварин, то зможемо відпустити їх у відкриті угіддя. Але полювання на них буде по ліцензіях. На це потрібен час. For eksempel, олень благородний росте 5 år, а тоді лиш може стати мисливським трофеєм. А за одну голову молодняка заплачено понад 5 ths. євро.
Жителям району цікаво побачити: що там, за високою сіткою? Ви не плануєте зробити нехай платний вхід для відвідувачів?
Це не зоопарк, а розплідник, кожна група тварин має свою територію. В однихпарувальний сезон, в інших народжуються малюки. Звірі можуть бути агресивні, це по-перше. А по-друге, вони живуть в умовах, наближених до природних. Знають єгерів, які їх доглядають. Це представники дикої фауни і з людьми вони не дружать.
Як бачимо, землі в користуванніце для району ніщо, крім головного болю. Якби була орендато зовсім інша справа.
Але ж ми плануємо внести свою частку в соціальні програми районуочистку лісу від сміття, благоустрій міського пляжу, створення зони відпочинку, дитячих майданчиків. Якщо порозуміємося з місцевою владоювізьмемося за роботу. А поки що ми благоустроюємо дорогу до кринички, що в Нехворощі, вивозимо сміття з узбіччя лісових доріг. Розмова наша закінчилася, а проблеми у ТОВ «КАМІА ПЛЮС» на території Андрушівського району залишилися. Tilsyneladende, ще надовго. Жаль тільки, що звірі не винні в тому, що навколо них закрутилася ось така круговерть.

Lydia Nakonechnaya


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 9 fra 10 på grundlag af 78 evalueringer. 33 brugeranmeldelser.