This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntia1 Lokakuuta — Veteraanien päivä. Kansainvälinen päivä vanhusten

1 Lokakuussa piirihallinnon Mazur pää olisi. Tässä. ja puheenjohtaja piirin ammattiliiton työntekijöiden maatalouden Dergaj ja. B. вітали ветеранів війни і праці з Міжнародним днем громадян похилого віку та Днем ветерана, відвідували їх дома, цікавилися умовами проживання.

Побували і в андрушівчанки БРАЖЕВСЬКОЇ Юзефи Андріївни, яка багато років трудилася в районному управлінні сільського господарства. Свою роботу вона завжди виконувала старанно і добросовісно. Колишні колеги добре пам’ятають її як відповідального працівника, чиї поради завжди були вчасними і доречними. Юзефа Андріївна, хоча й має поважний вік, але без сторонньої допомоги обробляє город, веде нехитре господарство.
Гості зичили Бражевській Ю. Ja. здоров’я і довголіття та вручили продуктовий набір.
Віра Федорівна ГОРДІЄНКО родом з Кіровоградщини, але давно живе в Андрушівці. За своє довге трудове життяїй уже 85, працювала на різних роботах, аби прогодувати родину, заробити, як каже старенька, достойну пенсію. Трудилась і на фермі, і в школі, на пенсію пішла із ЗАТ фабрика «Восход».
Так склалося, що тепер вона мешкає одиноко, а через проблеми із здоров’ям без сторонньої допомоги жінці не обійтися. Тож справжніми її покровителями і помічниками стали соціальний робітник В. Tässä. Кравчук, яка опікується пенсіонеркою вже 10 vuotta, та сусідка Т. M. Богач.
В Міжнародний день громадян похилого віку стареньку відвідали начальник управління соціального захисту населення А. M. Балюк та директор терцентру Н. Tässä. Подік, які вручили жінці продуктовий набір, розпитали про проблеми, зичили їй здоров’я.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 65 arvioinnit. 22 Käyttäjien arvostelut.