This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntia16 Lokakuuta — Elintarviketeollisuuden työntekijät päivä

Kunnia merkkejä — Ennen kaikkea

Toisen vuosikymmenen kotimaisten elintarvikkeiden markkinoilla kestää tuotteiden Ltd Andrushivka meijeri tavaramerkki ”Zolotava”.
Ammatillinen loma Eve — Elintarviketeollisuuden työntekijät, päivä minulla oli keskustelu toimitusjohtaja ja yrityksen. Yu. Матвієнко.
Оксано Юріївно, розпочнемо з найприємнішого: у Вашому кабінеті бачу до двох десятків Грамот, дипломів, подяк. Niiden, зрозуміло, за «так» не дають, видно споживач давно вже оцінив якість продукції вашого підприємства.
Вже 10 років поспіль ми представляємо продукцію підприємства на Міжнародній сільськогосподарській виставці «Агро» в експозиції Житомирської області. Цього року її було визнано однією з кращих, на чому наголосив прем’єр-міністр М. Olen. Азаров. А ще маємо відзнаки за участь у виставці «Київська осінь», де ми вже продаємо свою продукцію за доступними цінами. Найкраща рекламаце якість продукції і, Tietysti, великий асортимент. Підприємство випускає зараз 14 видів сиру твердого, 18 — спреду, öljy.
Для цього треба мати вдосталь сировини. Скільки молока ви переробляєте за добу?
Зараз — 100 tonnia, а в літню пору можемо прийняти і переробити до 300 tonnia. Із здавачами розраховуємося двічі на місяць. Закупівельна ціна за літр молока зараз — 2 UAH. 50 копійок. З відродженням у господарствах тваринницької галузі молочного напрямку ми мали б більше сировини, а господарстваживих грошей.
Для такої кількості товару треба мати широкий споживчий ринок, постійних клієнтів, чітко налагоджену систему «виробник-покупець»?
З цим проблем немає. У кожному обласному центрі маємо своїх торгових представників. Продукцію доставляємо своїм транспортом. Постачаємо її також в Молдавію, торгували з Казахстаном, тимчасово призупинили торгівлю з Росією. Зараз йдуть наші поставки в Єгипет, Лівію, Сирію. Самі розумієте, які вимоги ставляться до нас як виробників. Весь колектив з 546 чоловік працює над тим, щоб під маркою «Золотава» споживач купляв продукцію високої якості, в широкому асортименті. Заради цього колектив наш працює чітко, як годинниковий механізм, цілодобовоу три зміни. Обсяг реалізації продукції в діючих цінах за 9 місяців склав 198 miljoonia UAH. Ні по зарплаті, яка становить в середньому до півтори тисячі гривень за місяць, ні по платежах у фонди заборгованості не маємо. Успіх кожної справи вирішують люди, такі, на яких можна покластися, як на самого себе. У нас це головний бухгалтер Т. Ks.. Ріпінська, її заступник В. T. Владика, мікробіолог Л. C. Горлатих, начальник відділу кадрів О. Tässä. Остап’юк, начальник прийомно-апаратного цеху А. O.. Захлібна, начальник сирцеху В. M. Воєвода, начальник цеху сухого молока Л. Ks.. Юзва, начальник маслоцеху О. M. Гриневич, головний інженер М. M. Соболюк. Я хочу сказати, що інвестор наш не помилився, коли залишив без змін такий ось склад інженерно-технічних працівників. Є у нас молоді і перспективні кадриголовний технолог Ю. Tässä. Горкун, заступник начальника лабораторії Я. M. Павлушко. Користуючись нагодою, я хочу привітати з професійним святом і згаданих працівників, і всіх робітників основних та допоміжних цехів, які щоденною добросовісною працею примножують успіх колективу, дорожать честю підприємства. Хай у кожній родині поселяться радість і добро, легко працюється, збуваються мрії, хай щастить сьогодні, завтра і повсякчас.
Дякую за розмову. І Вам, Оксано Юріївно, особисто бажаємо задоволення від роботи, такого ж ентузіазму і відданості, з яким ви працюєте на підприємстві ось уже 27 vuotta. Всього найкращого Вам і Вашому колективу.

Бесіду вела Лідія Наконечна
andrushivka-blog.pp.ua


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 77 arvioinnit. 38 Käyttäjien arvostelut.