This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaAndrušìvŝina juhlii surun päivä ja sodan uhrien

22 червня у м. Андрушівка відбулися заходи із вшанування пам’яті жертв Другої світової війни.

Рано-вранці, 73 роки тому, без оголошення війни на територію Радянського Союзу вторглися німецько-фашистські загарбники. У перші ж години на захист Вітчизни піднялися тисячі осіб. Ціна перемоги дуже велика, за роки Великої Вітчизняної війни загинули 26,6 млн осіб, з них понад 15 miljoonaa euroa. — мирні жителі.
Великі втрати понесла Україна, на території держави загинуло понад 5,5 млн мирне населення, на фронті загинули 2,5 млн солдатів.
В межах заходів вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні голова районної ради В.В.Костик , голова районної державної адміністрації Р.В.Гаврилович спільно з громадськістю міста поклали квіти до братської могили на Алеї Слави м.Андрушівка.

В.В.Костик у зверненні до жителів міста з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні зазначив, , що Україна в роки Другої світової війни «понесла колосальні людські втрати».
«Сьогодні ми схиляємо голови перед загиблими в найбільшій в історії людства війні, згадуємо мільйони загиблих українців. Ми віддаємо данину поваги і любові ветеранам за їхній героїзм і жертовність. «, — сказав Віктор Васильович. Muistopäivä sodan uhreja otettiin käyttöön 60-vuotisjuhlan alkua suuren isänmaallisen sodan aattona 1941-1945 GG., sodan Ukrainan kansan historian, joka otti elämän joka viides maanmies.
5541 житель району не повернулися з фронтів Другої світової війни, 405 земляків пропали безвісти.
На території району загинуло 35 партизанів і підпільників, розстріляно , закатовано в гетто і жандармерії понад дві тисячі мирних жителів.
На військовому кладовищі в селі Івниця та в 54 братських і 17 одинночних могилах в селах району покояться останки 1857 героїв, які віддали своє життя захищаючи та визволяючи наш район.
2568 mies, переважно молоді, були насильно вивезені на каторжні роботи до Німеччини. Багато з них не повернулися.
Cвята пам’ять про ту грізну війну залишається з нами як високий зразок мужності, rohkeus, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 66 arvioinnit. 35 Käyttäjien arvostelut.