Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaAndrushivske yrityksen ”Ìmpak” istutettu 80 hehtaareja saksanpähkinöitä uuden Yhdysvaltain teknologian

Андрушівське підприємство ІмпакYrityksen ”Ìmpak” Andrušìvskomu Zhytomyr alueella alueen visadilo uuden teknologian 80 hehtaareja taimi pähkinä.

”Meidän kasvit on nopeasti mukauttaa maaperään. Коли в розплідниках викопують дерева і висаджують їх в грунт, вони повинні ще рік приживатися. Ми запозичили цю програму вирощування горіхів у американців. Вирощуємо горіхи в горщиках. При висаджуванні коріння абсолютно не ушкоджуються і не втрачається даремно один рік на адаптацію, адже дерево 100% приживається одразу.», — розповідає Сергій Малиновський, директор підприємства.

Таку технологію в житомирському регіоні використовують вперше. Тепер тут вирощують українську, молдавську та європейську селекцію.

За останні 20 років площа горіхових насаджень в Україні скоротилося на 67%. Зараз вона оцінюється в 44000 HA. Із загальної площі 2500 га займають сади агрокомпаній. Решта врожаю вирощують приватні землевласники.

Самі краще горіхи ростуть на Придністров’я, в Закарпатті і в Буковелі. Тут можна отримати 1500 кг горіхів з гектара.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 77 arvioinnit. 33 Käyttäjien arvostelut.