Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot

Kävijöitä viime 24 tuntia

Andrushivka ”Amiko” voittanut Ukrainan Championship keskuudessa veteraanit

Андрушівський Аміко виграв Чемпіонат України з футболу серед ветеранівFC «Amіko» Andrušìvki Ukrainaan tuli Ukrainan mestari keskuudessa veteraanit luokassa 50+. Turnauksen semifinaali, joka pidettiin Tampere 1 Lokakuuta, наші футболісти перемогли ФК «Ужгород». Основний час гри не виявив сильнішого й завершився з рахунком – 0:0. А от в серії пробиття післяматчевих пенальті Фортуна була на боці андрушівської команди – 4:2 з таким результатом завершилася серія післяматчевих одинадцятиметрових ударів.

У фіналі ФК «Amіko» обіграв «Карпати» (Мукачево) з рахунком 1:0. Переможний гол записав на свій рахунок Вадим Корнійчук.

Завдання, яке перед нами ставили було виконано. Трохи не вистачало везіння, адже в першому таймі було три гольові моменти. Проте в другому таймі вдалося все ж забити переможний м’яч, – прокоментував вирішальну гру капітан ФК «Amіko» Ігор Вознюк.

sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 64 arvioinnit. 22 Käyttäjien arvostelut.