This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaAndrushivka työllisyys Center vìdsâtkuvav tupaantuliaiset

8 вересня у м. Andrushivka, на Житомирщині, в рамках розширеної наради державної служби зайнятості «Про підсумки роботи державної служби зайнятості за січень–липень 2006 року та шляхи реалізації стратегічних завдань у 2006 vuosi», відбулося урочисте відкриття Андрушівського районного центру зайнятості.

В заходах взяли участь: голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці Іван Бондарчук; голова правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, заступник Міністра праці та соціальної політики України Наталія Іванова; директор Державного центру зайнятостікерівник виконавчої дирекції Фонду Володимир Галицький; заступник голови Житомирської облдержадміністрації Володимир Руликівський; директор Житомирського обласного центру зайнятості Ігор Іщенко.

– Відкриття нового приміщення районного центру зайнятості – важлива подія для населення Андрушівського району. Досі 15 спеціалістів центру здійснювали прийом відвідувачів у невеличкому одноповерховому приміщенні, зведеному ще 1964 vuoden.

Новий переобладнаний центр зайнятості сприятиме підвищенню якості надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості та ефективності її роботи, зменшить напруженість на ринку праці району, — зазначила у вітальному слові заступник Міністра праці та соціальної політики України Наталія Іванова.

У новому приміщенні робочі місця фахівців центру розташовані відповідно до вимог Єдиної технології обслуговування незайнятого населення. Відвідувачі, erityisesti, мають можливість самостійно працювати з різноманітною інформацією з метою свого подальшого працевлаштування, використовуючи весь банк наявних вакансій, а також інформацію про підприємства, на яких може бути використана їхня праця. Роботодавці мають можливість підбору працівників на замовлення, здійснення їх професійного навчання та підвищення кваліфікації, у т.ч. безпосередньо на робочому місці, проведення співбесіди з претендентами на роботу, erityisesti, й у приміщенні центру зайнятості. Передбачено також дитячу кімнату, де можна залишити малюків, поки їхні батьки будуть зайняті пошуками роботи.

Нині державна служба зайнятості – єдина в українському суспільстві державна установа, яка на засадах соціального страхування надає на безоплатній основі широкий спектр послуг як громадянам, що звертаються у пошуках роботи, так і роботодавцям щодо забезпечення їх робочою силою.

Реалізація активної політики на ринку праці, сучасні методи інформування населення про попит і пропозицію робочої сили та реальні інвестиції в людський капітал дозволили суттєво скоротити реальне безробіття, збільшити обсяг та рівень зайнятості серед економічно активного населення.

За даними Держкомстату, ситуація на ринку праці України у І кварталі 2006 року характеризується збільшенням порівняно з відповідним періодом минулого року на 405,8 THS. осіб обсягів зайнятості населення віком 15-70 vuotta (jotta 20,4 miljoonaa euroa. henkilöiden) та рівня зайнятості з 55,9% у І кварталі 2005 року до 57,1% у І кварталі 2006 року загальної чисельності осіб економічно активного віку. У міській місцевості рівень зайнятості збільшився за рік лише на 0,4% (kanssa 55,7% jotta 56,1%), у сільській місцевості він зріс на 3,3% (kanssa 56,2% у І кварталі 2005 року до 59,5% у І кварталі 2006 vuoden).

Кількість безробітних, визначених за методологією МОП, у віці 15–70 років у цілому по країні у І кварталі 2006 vuoden, порівняно з показником у І кварталі 2005 vuoden, скоротилася на 167,6 THS. осіб та становила 1,7 miljoonaa euroa. henkilöiden. Серед безробітних майже три чверті складали мешканці міської місцевості (1,3 miljoonaa euroa. henkilöiden), решту – сільські жителі (462,4 THS. henkilöiden). Зменшення кількості безробітних селян, призвело до зростання обсягів зайнятості населення у сільській місцевості (для вікової групи 15–70 років – на 307,1 THS. henkilöiden, або на 5%; працездатного віку – на 166,8 THS. осіб або на 3,1%).

Збільшення економічної активності населення у сільській місцевості (jäsenen 272,6 THS. осіб або на 4,1%) відбулося за рахунок зростання кількості економічно активних селян як працездатного (jäsenen 136 THS. henkilöiden), так і пенсійного віку (jäsenen 136,6 THS. henkilöiden). Рівень безробіття населення віком 15–70 років (за методологією МОП) у цілому по країні у І кварталі 2006 vuoden, порівняно з відповідним періодом минулого року, знизився на 0,8 відсоткового пункту та становив 7,9% економічно активного населення зазначеного віку. Серед населення працездатного віку він знизився також на 0,8 відсоткового пункту та становив 8,5% економічно активного населення цієї вікової групи. Зазначений показник був вищим серед міського населення (8,9%) порівняно з сільським (7,7%).

Дві третини реальних безробітних під час пошуку роботи скористалися послугами державної служби зайнятості. Серед сільських мешканців – майже кожний реальний безробітний. У І півріччі 2006 року комплекс різноманітних послуг та матеріальне забезпечення в державній службі зайнятості отримали 1,8 miljoonaa euroa. незайнятих громадян, niistä 1,4 miljoonaa euroa. осіб мали статус безробітного.Майже половина безробітних (697,8 THS. henkilöiden) – мешканці сільської місцевості. За станом на початок липня 2006 року в базі даних державної служби зайнятості було 26,2 THS. вакансій для працівників сільського господарства, на одне робоче місце претендувало 7 незайнятих громадян. Водночас практично в усіх регіонах у сільській місцевості не вистачає вчителів, лікарів, медичних сестер.

Для задоволення потреби в кадрах у сфері надання послуг на селі, розвитку підприємницької ініціативи та орієнтування безробітних громадян на самостійну зайнятість державною службою зайнятості проводиться їх навчання за професіями, які дозволяють відкрити власну справу. Безробітним одноразово виплачується (за їх бажанням) допомога по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю. Основними напрямами організації підприємницької діяльності безробітними на селі є фермерство, птахівництво, тепличне господарство, торгівля, пошив одягу, автосервіс, транспортні послуги.

Для організації безробітними підприємницької діяльності у І півріччі нинішнього року було виплачено одноразову допомогу по безробіттю 4,4 THS. селян, які залишилися без роботи.

Чисельність працевлаштованих службою зайнятості безробітних сільських мешканців за 6 місяців нинішнього року склала 155,5 THS. осіб та порівняно з відповідним періодом минулого року зросла на 15,6%.

З надання дотації роботодавцю у сільській місцевості працевлаштовано 24,4 THS. henkilöiden. Стримуючим фактором розвитку підприємництва на селі є низький професійно-кваліфікаційний рівень переважної більшості селян, потенційна неготовність їх до самостійної діяльності. Частина селян, які бажають започаткувати власну справу, не має первинного капіталу, банківські кредити є практично недоступними.

Kuten 1 липня нинішнього року на обліку в центрах зайнятості перебувало 373,7 THS. безробітних, які проживають у сільській місцевості, niistä 181,9 THS. безробітних – власники земельних та майнових паїв.

Вирішенню проблем зайнятості мешканців села сприятиме прийняття Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення», яким передбачено визначення належності до зайнятого населення громадян-власників (користувачів) земельних ділянок, які здійснюють на цих ділянках господарську діяльність.

Довідково:

Протягом січня-липня 2006 року послугами державної служби зайнятості скористалися 1 miljoonaa euroa. 893,5 THS. незайнятих громадян. Чисельність незайнятих громадян, охоплених активними заходами сприяння зайнятості населення, становила 1 miljoonaa euroa. 55,6 THS. Рівень охоплення незайнятих громадян активними заходами сприяння зайнятості збільшився до 55,7% проти 52,0% у відповідному періоді минулого року. Чисельність громадян, працевлаштованих за направленням служби зайнятості, становила 646,5 THS. henkilöiden, у тому числі 24,3 THS. безробітних були працевлаштовані шляхом надання дотацій роботодавцям із коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, sekä 17,3 THS. безробітних отримали одноразово виплату допомоги по безробіттю та організували власну справу. Рівень працевлаштування незайнятих громадян збільшився до 34,1% проти 31,9% у січні-липні 2005 vuoden.

Чисельність громадян, які проходили професійне навчання, становила 126,9 THS. henkilöiden; 282,2 THS. осіб брали участь у громадських роботах.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 63 arvioinnit. 35 Käyttäjien arvostelut.