This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaAndrushivka rayon alan hallita DSN Zhytomyr alueella Ukrainassa varoittaa

Syksy-talvi kauden palo- ja pelastus alkaa palvelu vastaanotti lisää virkoja noin palo- ja traagisia tapauksia niitä, syyt ovat vastoin palo turvallisuussääntöjä kaasun laitteiden toimintaa, пічного опалення та електрообігрівачів.
Це є результатом того, що у повсякденних турботах, рятуючись від холоду, багато людей проявляють недбалість, не звертають увагу на дотримання протипожежного режиму. Майже всі пожежі виникають в житловому секторі. В основному лихо приходить в будинки інвалідів, пенсіонерів та безробітних громадян. Seurauksena, найбільша кількість пожеж та загиблих людей на них реєструється в осінньо-зимові місяці року, тобто коли люди починають інтенсивно використовувати прилади опалення та електрообігрівачі.
Ще одною і найпоширенішою причиною пожеж та загибеллю на них громадян є куріння у ліжку, найчастіше в нетверезому стані. Ottaen huomioon, että, що у холодну пору розпивають алкогольні напої у квартирах, це врешті решт призводить до пожежі. Лише за минулий осінньо-зимовий період 2013-2014 років в Андрушівському районі виникло 20 пожеж.
Основними причинами виникнення пожеж є інтенсивне використання опалювальних приладів, збільшення навантаження на електромережі, використання для опалювання саморобних електроприладів, порушення правил при проведенні електрозварювальних робіт, необережне поводження з вогнем при розігріванні комунікацій систем опалення та водопостачання, дитячі пустощі з вогнем.
В більшості випадків пожежі є наслідком того, що керівники та відповідальні особи послабили увагу до питань організації роботи щодо збереження державного майна від знищення вогнем, недостатньо вимагають з керівників підвідомчих об’єктів забезпечення виконання встановлених норм і правил, спрямованих на запобігання пожеж та загибелі людей на них, послаблення виховної роботи з дітьми у школах щодо попередження дитячих пустощів з вогнем.
Niin, щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть своєчасні висновки і будьте уважними та обережними. Не паліть у ліжку, слідкуйте за станом приладів опалення, не допускайте використання електрообігрівальних та нагрівальних приладів саморобного виготовлення, дотримуйтесь протипожежних правил під час користування ними, а при виявленні вогню чи запаху диму негайно телефонуйте за номером 101!


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 54 arvioinnit. 24 Käyttäjien arvostelut.