This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaБагатодітна родина з Андрушівського району невдовзі переселиться в новий будинокзагальною площею 200 квадратних метрів

Цьому посприяли: виконком андрушівської міськради, яка надала для цьогоприміщення колишнього колгоспного дитячого садочка, а кошти для ремонту виділили райрадау сумі 15 tuhatta UAH, та обласний благодійний фонд «Зігрій любов’ю дитину». Все це стало можливим завдяки реалізації на Житомирщині однойменного спільного проекту влади та бізнесу, започаткованого наприкінці минулого року під патронатом Президента України.

«Андрушівський прикладодин з найкращих в області», — констатував сьогодні на колегії облдержадміністрації заступник голови облдержадміністрації Микола Черненко. Певні успіхи досягнуто й в інших районах. На сьогодні Соціальним проектом охоплено 25 сімей, jossa korotettu 268 lapset, тобто в цих родинах по 10 та більше дітей. І головне завдання проектузабезпечити їм нормальні житлові умови. Так у НовоградіВолинському районі вже вручено ключі від нового помешкання багатодітній сім’ї Данюків. Вирішується подібне питання і в Коростені.

Суттєвим для реалізації проекту в області є дольова участь в ньому бізнес-структур. Проте на сьогодні діє лише один меценатЛев Парцхаладзе. З трьох депутатів Верховної ради, закріплених за областю, дотепер жоден не проявив активності.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 65 arvioinnit. 36 Käyttäjien arvostelut.