This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaБАГАТОДІТНІ СІМ ' Ї ОТРИМАЛИ ПОСВІДЧЕННЯ ПРО СОЦІАЛЬНИЙ СТАТУС

3 ВЕРЕСНЯ ТРИ БАГАТОДІТНИХ СІМ ' Ї (ШВАБІВ, ГРИЩЕНКІВ ТА КУЧИНСЬКИХ), ОТРИМАЛИ ПОСВІДЧЕННЯ, що підтверджують їх соціальний статус. В районі налічується 337 сімей з цим статусом, у яких виховується 1168 lapset. Голова райдержадміністрації Б. Tässä. Mazur, вручивши документи жителькам Андрушівки, Волосова та Червоного, korosti, що одним з пріоритетів роботи районної влади є створення правових, соціальних і економічних умов для належного розвитку багатодітних сімей та їх соціальної підтримки. Багатодітні родини в Україні мають низку важливих соціальних пільг, отримання яких спростять посвідчення, eli: 50-відсоткова знижка плати за квартиру в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 kV. m. загальної площі житла на кожного члена сім’ї, який постійно проживає в житловому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 kV. м на сім’ю); 50-відсоткова знижка плати за комунальні послуги (газопостачання, електропостачання та інші послуги) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб; 50-відсоткова знижка вартості палива, у тому числі рідкого, в межах норм, визначених законодавством, у разі якщо відповідні будинки не мають центрального опалення; позачергове встановлення квартирних телефонів. Абонентна плата за користування квартирним телефоном встановлюється у розмірі 50 відсотків від затверджених тарифів. Дітям із багатодітних сімей надаються такі пільги: безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів; щорічне медичне обстеження; першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація; безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів; безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку. Дітям посвідчення, що підтверджують статус їхньої сім’ї як багатодітної, видають після досягнення ними 6-річного віку. Своєчасна подача багатодітними сім’ями необхідних документів у сільські ради на місцях, сприятиме своєчасному одержанню посвідчень.

Maria Oleksiuk


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 81 arvioinnit. 26 Käyttäjien arvostelut.