This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaTsernobylin sattuu meille ja vielä

Kuinka monta vuotta ei siirretä, mutta Tšernobylin loukkaantunut useita sukupolvia ukrainalaiset. Ei ainoastaan yhden meille, koska näkymätön musta siipi ongelmia vaikuttaa ja muiden maiden, mutta koko maailma Tsernobylin on tullut varoittava — ihmisiä on valvottava, навіть з мирним атомом не можна бути на «ти». Адже тоді він стає далеко не мирним і може обернутися новою техногенною катастрофою. А людство ще не пережило ту, яка сталася в пам’ятному 1986-му.
Ми пам’ятаємо ту весну, коли нікого не радували ні сонце, ні весняні квіти, бо скрізь, здавалося, підстерігала біда. Тоді ще ніхто не знав, чим обернеться для нас аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС, після якої з’явилася Чорнобильська зоназона відселення, де спорожніли містечка і села, спопеліли не тільки ліс і земля, а й людські душі, життя. Про це забувати не можна. — Ми пам’ятаємо про тих, хто, не думаючи про себе, в перші хвилини Чорнобильської катастрофи ліквідовували її наслідки, до кінця протистояли біді, — сказав у своєму виступі начальник служби цивільного захисту в Андрушівському районі ТУ МНС в Житомирській області М. Tässä. Кобилинський, відкриваючи мітинг, який відбувся 26 Huhtikuuta, в день Чорнобильської катастрофи, біля пам’ятного знака, що знаходиться на території Андрушівської пожежної частини. Там зібралися ліквідатори-чорнобильці, пожежники, представники громадськості, аби вшанувати учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. До підніжжя пам’ятного знака поклали вінки перший заступник голови райдержадміністрації О. Ja. Borisov, заступник голови районної ради В. B. Špakìvskij, представники народних депутатів, трудових колективів. Від районної організації Товариства Червоного Хреста ліквідаторам-чорнобильцям були вручені подарунки.

Mielitietty Vasylyuk


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 56 arvioinnit. 23 Käyttäjien arvostelut.