This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaPäivä itsenäisyyden Ukrainan by 2016

День Незалежності України в Андрушівці 201625 on Ukrainan itsenäistymisen vuosipäivä vietetään andrušìvčani ja kävijät City Park. Loma oli otsikolla ”Ukraina, Elsa – vapaana syntynyt!». Перед учасниками зібрання виступили із вітальними словами голова районної ради С.М.Марценюк та голова районної державної адміністрації О.М.Дудар. Sergei ja Aleksandr Nikolajevitš, Tämä riippumattomuus on tullut uusi lähtökohta elämässä jokainen meistä ja kauhea koettelemus kypsyyttä, jäsenen itsetunto, suvaitsevaisuuteen. 25-vuotta sen itsenäisyyden juhlia aikana, Kun maamme-idän jatkuvat taisteluissa yhtenäisyyden, itsenäisyys ja ukrainalaisten itsensä valita tulevaisuutensa. Hänen kotimaassaan poikien paras joka päivä antaa elämän rauhaa ja hiljaisuutta kotimaahansa. Kuusi maanmiehiään tappoi alueella terrorismin toteuttavilta, suojella koskemattomuutta ja itsemääräämisoikeutta maamme. 375 жителів району призвано з початку проведення антитерористичної операції до лав військових формувань. 61 чоловік нині проходить військову службу. З початку року 66 андрушівчан проявили високу свідомість та виявили бажання проходити військову службу за контрактом. У серці кожного українця палає вогонь патріотизму та прагнення допомогти тим, хто змушений сьогодні залишати свої домівки та їхати до інших міст. На сьогодні понад 180 чоловік вимушених переселенців зареєстровано у нас в районі. Щодня ведеться робота з надання допомоги тим, хто вимушений був покинути свої домівки і обживатися на новому місці, постійно проводиться збір коштів і допомоги для переселенців та військовослужбовців Збройних Сил України. Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності. Вітаючи зі святом Сергій Михайлович та Олександр Миколайович побажали андрушівчанам, всім українцям миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу, а також невичерпного джерела віри, надії та любові до України. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто в різні часи поклав своє життя за мир та незалежність рідної України.
Перед учасниками зібрання виступили зі святковим концертом аматори районного будинку культури, Андрушівської школи мистецтв. Свою творчість молодій державі та всім присутнім подарувала випускниця Андрушівської школи мистецтв, студентка Київської академії естрадного та циркового мистецтва, майбутня зірка української естради Аня Коксун. Учасники свята переглянули документальний фільм, створений спеціально до 25-ї річниці незалежності України з ініціативи відділу культури райдержадміністрації за співпраці з громадськими активістами, «Віхи становлення незалежності на Андрущівщині». В цьому фільмі зібрано найцікавіші кадри подій, що стверджують нашу самобутність.
День Незалежності України в Андрушівці 2016День Незалежності України в Андрушівці 2016День Незалежності України в Андрушівці 2016День Незалежності України в Андрушівці 2016День Незалежності України в Андрушівці 2016День Незалежності України в Андрушівці 2016День Незалежності України в Андрушівці 2016День Незалежності України в Андрушівці 2016День Незалежності України в Андрушівці 2016


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
website 7 из 10 на основе 73 оценок. 25 пользовательских отзывов.