This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaДітей зігріває родинне тепло

На державному рівні розроблено і затверджено Національну стратегію профілактики соціального сирітства. Реалізація Плану заходів і виконання їх до 2020 року дасть змогу скоротити чисельність дітей-сиріт і тих, що позбавлені батьківського піклування, майже на 26 відсотків. При розробці соціальної програми за основу взято Указ Президента України Віктора Януковича від 16.12.11 p. «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні» та соціальні ініціативи Глави держави.
На території нашого району проживає 148 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Охопити їх сімейними формами вихованняце завдання місцевої влади і, erityisesti, служби у справах дітей райдержадміністрації, а також районної організації Партії регіонів, які завжди допомагають багатодітним родинам, сім’ям, де перебувають діти під опікою. В районі функціонують 2 будинки сімейного типу та 7 прийомних сімей, jossa korotettu 22 дитини.
30 травня в районі побували заступник голови облдержадміністрації Я. D.. Долгих, працівники служби у справах дітей облдержадміністрації на чолі з її начальником О. O.. Савельєвою, працівники ЗМІ області. Вони разом з головою районної державної адміністрації, головою районної організації Партії регіонів Б. Tässä. Мазуром, начальником служби у справах дітей РДА І. T. Нечепою відвідали прийомну сім’ю Василя Павловича й Алли Григорівни Пеньківських та дитячий будинок сімейного типу Галини Володимирівни та Петра Олексійовича Гарбузи.
На порозі добротного будинку по вулиці Карла Маркса в Андрушівці гостей зустріли короваєм на вишитому рушнику Алла Григорівна та Василь Павлович. ДІТИ, а їх у родині шестеро, чекали нас на другому поверсі, де розташовані їх кімнати, велика зала. Вразили чистота, достаток, сучасний інтер’єр і охайність.
Після вітань і вручення подарунків, з якими прибули гості, зав’язалась невимушена розмова з батьками і дітьми.
Добра і привітна мама-господиня Алла Григорівна у ті хвилини, здавалося, була найщасливішою, не зводила очей із свого найціннішого скарбушістьох діток, які сиділи на дивані, і представила кожногонайстаршого Романа і наймолодшого Ігоря Пеньківських та Юрія, Володю, Валерія і Валю Білих.
Працюючи в службі у справах дітей райдержадміністрації, я стала свідком того, як чотирьох сиріток доля залишила напризволяще. Я бачила малюків перед тим, як їх відправили в інтернат. І відтоді втратила спокій, поділилася своєю сокровенною думкою з чоловіком, порадилися із батьками і вирішили: ми заберемо цих діток і станемо прийомною сім’єю. Так і зробили. Вже 9 місяців миодна родина. Разом вчимо уроки, працюємо по господарству, їмо за оцим великим столом, ділимо великі й маленькі радощі. Щирість, відкритість, доброта і любовось що ми сіємо в душах своїх дітей і з нетерпінням чекаємо сходів посіяного, — ділилась з гостями Алла Григорівна. А Василь Павлович, якого не обминула сирітська доля, був розчулений і небагатослівний.
За подарунки та побажання зростати мудрими і слухняними діти вручили гостям квіти, сувеніри, охоче сфотографувалися разом.
Не хотілося залишати цю привітну оселю, наповнену дитячим щебетом, світлими надіями і любов’ю, але нас чекали в другому кінці міста.
І ось ми біля дитячого будинку сімейного типу по вул. Ватутіна. Тут теж радісно зустріли бажаних гостей, вручили їм традиційний український коровай батьки Галина Володимирівна та Петро Олексійович. По-святковому вбрані діти вітали гостей. Ті ж у відповідь вручали подарункиіграшки та солодощі. В сяючих очах хлопчиків і дівчатокнеприхована вдячність батькам за повернуте дитинство. ЧотирьохДіму, Віталія, Вероніку й Богдана, зовсім недавно взяли з притулку. Юра живе в сім’ї вже 5 vuotta, Вікторстудент університету. Свої рідні Настя й Андрій допомагають мамі виховувати маленьких. Альонастудентка приїздить тільки в гості. В цьому домі теж виняткова чистота й акуратність, є всі побутові зручності. До їх створення доклав багато праці батько Петро Олексійович.
Підростають помічники, — каже, посміхаючись, — хлоп’ята до техніки тягнуться. В кого до чого душа лежатиме, тому й будемо навчати.
Ми гордимося своїми дітьми, — втручається в розмову Галина Володимирівна. — Нам нелегко, але з Божим благословенням починаємо кожен день, вчимо діток бути чуйними, любити працю, поважати старших. Вони в нас слухняні, вдячні. Дуже люблять Андріявін піаніст і художник. Послухайте, як він грає.
З кімнати на першому поверсі лине мелодія «Зимового вечора»нею заслухалися всі гості.
На закінчення зустрічі гостям вручили квіти і сувеніри. А Ярослав Дмитрович Долгих, підсумувавши відвідини, sanoi:
Хоча церобоча поїздка, але для мене це було як свято, бо одержав масу задоволення від побаченого. Хочу низько вклонитися батькам обох родин, де ми побували, за їх великий, благородний труд, за щирі серця, відкриті душі, працьовиті руки. Завдяки їм на Андрушівщині поменшало сиріт. Дітки, яких ми бачили в цих сім’ях, відчувають себе потрібними, оточеними батьківським піклуванням. Вони доглянуті, ситі, старанно вчаться. Із спокоєм і вдячністю вони щодня переступають батьківський поріг, за яким для них світять, як у пісні, два сонцябатько і мати.
Справді так. Отож якщо у вас чуйне серце, вразлива душа, якщо ви вирішите повернути сироті чи обездоленому малюку вкрадене дитинство, робіть це не вагаючись. Держава у цій благородній справі йде назустрічпідтримує опікунів, прийомних батьків, että, як ми переконалися, скрути не відчувають: за добро платиться добром.

Lydia Nakonechnaya


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 57 arvioinnit. 32 Käyttäjien arvostelut.