This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaДитинства світ, як казка, як безмежне диво!

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей”, відповідної районної Програми з 28 травня при навчальних закладах працює 12 відпочинкових таборів, якими охоплено 1066 дітей молодшого та середнього шкільного віку. Серед них: 34 — діти-сироти та діти, позбавлені батьківської опіки, 16 — vammaisten lasten, 226 — діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, 25 — діти з групи ризику, 134 — талановиті та обдаровані діти, 30 — Lapset, що мають статус потерпілих від аварії на ЧАЕС. Окрім того, kanssa 01 Kesäkuuta 14 lapset, що мають статус потерпілих від аварії на ЧАЕС, відпочивають та оздоровлюються в м. Житомир в центрі нетрадиційної та народної медицини «Антоніна”. Педагогам району вдалося створити системний навчально-виховний простір та налагодити співтворчість дітей, батьків та вихователів у пошуку ефективних форм організації відпочинку та змістовного дозвілля дітей, що забезпечує широке поле для їх цікавого відпочинку, збагачення і розвитку засобами спортивно-оздоровчої, інтелектуальної, духовної, художньо-творчої, туристсько-краєзнавчої роботи. Діти навчаються бачити красу природи через образи та порівняння під час екскурсій, знайомляться з визначними місцями України, області та свого району, набувають уміння художньо виконувати творчі роботи з природного матеріалу, у них розвиваються уява про світ природи, уміння вирішувати екологічні проблеми, вони поглиблюють знання про традиції українського народу. За сприяння районної державної адміністрації та депутатів районної ради на оздоровлення школярів з бюджету району виділено 100 THS. UAH. Особливу подяку батьки та діти виносять сільським головам Крилівки Бушинському В. K., Мостового Рокитенець В. Tässä., Малої П’ятигірки Радкевичу Л. Tässä., Глинівець Тетерук В. Ф., Городківки Кебалу В. Tässä., Новоівницького Дьоміну М. M., Яропович Поліняку М. D., Старої Котельні Бондарчуку В. M. та смт. Червоне Ящуку Ю. Tässä., які виділили 46,7 THS. UAH. з бюджетів сільських рад та залучили 1680 UAH. спонсорських коштів для роботи пришкільних таборів. За сприяння профспілкових комітетів організацій району та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з 15 червня планується оздоровити в Андрушівському дитячому оздоровчому закладі «Чайка” понад 50 дітей працівників загальноосвітніх навчальних закладів району та працівників соціальної сфери села.

Василь БОБЕР,
заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 86 arvioinnit. 32 Käyttäjien arvostelut.