Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot

Kävijöitä viime 24 tuntia

ФК «Бердичів» у принциповому матчі переміг Андрушівку

ФК Бердичів у принциповому матчі переміг АндрушівкуУ суботу, 10 Syyskuuta, на стадіоні «Центральний» відбувся принциповий матч у рамках чергового туру Чемпіонату Житомирської області з футболу серед команд Вищої ліги між командами ФК «Бердичів» та «Фортуна» з Андрушівки.

Бердичівські футболісти, підопічні Ігоря Зеленцова, дуже серйозно налаштовувалися на цю гру, адже у минулому турі вони несподівано поступились у домашньому матчі «Звягелю» з Новоград-Волинського.

«Фортуна» завжди є принциповим суперником для бердичівської команди. У минулому сезоні там грало досить багато футболістів з Бердичева, у звітній зустрічі з Бердичева був лише капітан команди Валентин Ярощук. Нині за «Фортуну» грають футболісти з Києва, Zhytomyr, Вінниці, Мирополя та інших міст. Продовжує тренувати команду з Андрушівки колишній тренер бердичівських «Шкіряника» та ФК «Бердичів-2» бердичівлянин Сергій Корнійчук. У першому колі зустріч між цими суперниками завершилась внічию 1:1.

FC «Berdichev»: Юрій Мазяр, Денис Павловський, Юрій Приходько (Олексій Дейнега), Віктор Красовський (Олексій Григор’єв), Ігор Середюк, Олексій Сінько, Майкл Алан, Руслан Стукал (Дмитро Подгорчук), Роман Щасливий (Євген Літвінський), Андрій Романюк (Вадим Шинкарук), Олександр Гончарук.

Перший тайм активніше розпочали бердичівські футболісти, створивши декілька небезпечних моментів біля воріт гостей. Найкращий момент, щоб відкрити рахунок у матчі після чудового удару, був у Дениса Павловського, але м’яч влучив у поперечину. Гості ближче до завершення першого тайму перехопили ініціативу на полі та створили декілька дуже небезпечних моментів. В одному випадку ворота бердичівлян врятувала поперечина, а у другому – надійна гра воротаря Юрія Мазяра. На останніх хвилинах першого тайму арбітр з Житомира призначив пенальті у ворота «Фортуни» за порушення проти Андрія Романюка. Олександр Гончарук чітко виконав «вирок» арбітра та відкрив рахунок у матчі.

Другий тайм знову краще розпочали футболісти ФК «Бердичів». Вони постійно тримали у напрузі воротаря та захисників гостей. Подвоїли рахунок наші земляки всередині другого тайму. Відмінним ударом зі штрафного відзначився Ігор Середюк. А за декілька хвилин до завершення рахунок до розгромного довів Руслан Стукал, вийшовши віч-на-віч з воротарем та майстерно перегравши останнього. Футболісти з Андрушівки хотіли забити м’яч престижу, щоб порадувати своїй вболівальників, які з ними прибули до Бердичева, але їм це не вдалося. Хочеться відмітити чудову гру бердичівських футболістів у цьому матчі, особливо у другому таймі, коли у підопічних Ігоря Зеленцова на полі все виходило.

Після зіграних десяти матчів ФК «Бердичів» займає у турнірній таблиці друге місце, маючи у своєму активі дев’ятнадцять залікових балів. Очолює турнірну таблицю СК «Коростень», у них двадцять залікових балів після дев’яти зіграних матчів.

sivusto 7 Alkaen 10 perusteella 71 arvioinnit. 26 Käyttäjien arvostelut.