Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaJalkapalloturnauksia Andrušìvs′komu alueella

Kynnyksellä 65-vuotisjuhlaa alueella suuren voiton juhla oli turnaukset.
7 voi piki synteettisiä pinnoite järjestetään kilpailuja mini soccer koululaisten alle 15 vuotta, де перше місце посіла команда з Крилівки, Toinen — vanhan kattilan kanssa, Kolmas — Alkaen Gal′čina. Цікаву гру показали також юні футболісти із Зарубинець та Андрушівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Командам-переможцям було вручено грамоти.
8 травня на районному стадіоні «Колос» змагалися 10 дорослих футбольних команд. В нелегкій боротьбі перемогу здобула команда «Фортуна», друге місце посіли футболісти команди «Ветеран», Kolmas — «Буревісник». Всі команди з Андрушівки. Цікаву гру продемонстрували футболісти з Городківки, Nehvoroŝì, Mìn′kìvec′, Brovok ensimmäinen, Vanha kattila, Червоного та райвідділу внутрішніх справ. Переможців нагородили кубками і грамотами відділу у справах сім’ї, Nuoriso- ja urheiluministeri, районної організації ВФСТ «Колос».
8 травня на футбольному полі селища Новоівницьке відбувся футбольний турнір, в якому взяли участь п’ять команд. Перемогу святкували футболісти з Волиці, другою була команда господарів, третє місце дісталось футболістам із Степка. Злагоджену гру показали юніори з Новоівницького та футболісти з Івниці. Переможці одержали кубки та грамоти.

Juri Oleksiuk,
Osastopäällikkö perheelle, Nuoriso- ja urheiluministeri hallinto.
Uutiset Andrušìvŝini


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 ИЗ 10 perusteella 69 arvioinnit. 23 Käyttäjien arvostelut.