Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaХудожня виставка Валентина Ковальчука з Андрушівки

Художня виставка Валентина Ковальчука з АндрушівкиВ обласній науковій бібліотеці триває виставка андрушівського художника Валентина Ковальчука. Автор презентує широкому загалу свої твори різноманітної тематики: від монументальних робіт і пейзажів до портретних етюдів. Нинішня експозиція, це вже 8 персональна виставка художника. Як зазначає сам авторвона є підсумком певного періоду життєвого та творчого шляху. Тут представлені картини виконані в усіх улюблених жанрах Валентина Ковальчука пейзаж, портрет, натюрморт.

За переконанням митця головним вважає передачу на полотні свого настрою та сприйняття навколишнього світа, — і це за твердженням мистецтвознавців у нього вдало виходить.

Любов до малювання у Валентина Ковальчука виникла ще з дитинства, каже взявся за пензель ще до того як навчився писати та читати. І так це захоплення мистецтвом переросло не лише у хобі, але й у повсякденне життя. Валентин Ковальчук є вчителем образотворчого мистецтва Андрушівської школи. Майстер живопису самокритичний, — каже найкращої своєї роботи ще не створив, а в планах подібні виставки організувати в інших містах України.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 68 arvioinnit. 33 Käyttäjien arvostelut.