This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaІдентифікуйте тварин вчасно

Відповідно до п.10 Постанови Кабінету Міністрів України від 1.03.2007 vuosi ei ole. 348 до переліку документів, які подаються сільськогосподарськими підприємствами та фізичними особами до районних управлінь агропромислового розвитку для отримання бюджетної дотації за вирощений і проданий на забій молодняк великої рогатої худоби, входить витяг з Реєстру тварин чи довідка, видані місцевою радою, де вказано ідентифікаційний номер тварини, серію і номер паспорта та ветеринарної картки до паспорта.
З огляду на те, що протягом 2007-2008 років власники тварин порушували семиденний термін проведення ідентифікації тварин, тобто ідентифікували і реєстрували худобу безпосередньо перед вибуттям чи забоєм, в кінцевому результаті призвело до неузгодженості при нарахуванні державної дотації.
З метою упередження таких неузгодженостей з 1.01.2009 року велику рогату худобу необхідно ідентифікувати в такі терміни:
тварин, народжених у 2009 vuoden, — не пізніше 3-місячного терміну від дня народження;
тварин, народжених у 2010 vuoden, — не пізніше одного місяця від дня народження;
тварин, народжених у 2011 vuoden, — не пізніше семиденного терміну від дня народження, але раніше, ніж тварина залишить господарство.
Alkaen 2009 vuoden, для отримання державної дотації на молодняк великої рогатої худоби обов’язково необхідно проідентифікувати тварину до тримісячного віку.
Вартість послуги з ідентифікації і реєстрації ВРХ з 1 Joulukuuta 2008 року становить 60 (шістдесят) UAH.
Kanssa 1.01.09 року вступила в дію заборона на переміщення і забій неідентифікованих свиней від юридичних осіб.
Kanssa 1.04.09 року вступить в дію заборона на переміщення і забій неідентифікованих свиней у фізичних осіб. Тому всіх свиней, які знаходяться в підсобних господарствах фізичних та юридичних осіб, необхідно терміново проідентифікувати та зареєструвати в агентстві з ідентифікації і реєстрації тварин.
Вартість послуги становить 39 UAH. 60 Kop. за одну голову.
Звертатись в управління агропромислового розвитку (ІІ поверх, кабінет № 24).

Микола Сеніч,
агент по забезпеченню ідентифікації і реєстрації тварин в Андрушівському районі
Uutiset Andrušìvŝini


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 84 arvioinnit. 29 Käyttäjien arvostelut.