Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaIgor Gundič esitetty Andrušìvskoï hallinto-osaston päällikkö

Žytomyrin alue valtion hallintopäällikkö Igor Gundič käyttöön uuden johtajan Andrušìvskoï piirihallinnon Kateryna Courson.

Esitys tapahtui tänään, 1 Syyskuuta, aikana Ode puheenjohtaja Andrušìvskogo alueelle.

Toivon, että, що тендітна жінка за кермом району зможе показати майстер-клас із управління ще багатьом колегам-чоловікам. Вручив посвідчення, яке для керівника району має бути не «корочкою», яка дає імунітет, а великим авансом довіри від Президента України та від мене особисто», – зазначив Ігор Гундич та поставив перші завдання для керівника району. Їх виконання у визначені дедлайни суттєво вплине на подальшу співпрацю, – підкреслив керівник області.

Erityisesti, голова ОДА наголосив, що вже цьогоріч чекає від Катерини Курсон результатів у впровадженні реформи децентралізації, збільшення надходжень до місцевого бюджету від ефективного використання сільськогосподарських земель та водних об’єктів, інвентаризація яких наразі триває.

Також керівник області доручив голові РДА взяти на особистий контроль питання реконструкції Червоненської школи, перші роботи з ремонту та утеплення якої мають розпочатися вже цьогоріч, а повністю завершити об’єкт повинні до початку наступного навчального року.

Довідково:

Курсон Катерина Іванівна народилася 1 Maaliskuuta 1959 року у с. Мощаниця Лугинського району Житомирської області.

Здобула вищу освіту у 1981 vuoden, закінчивши Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю «Економіка і організація сільського господарства».

Tässä 2010 році закінчила Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Управління суспільним розвитком», а у 2013році завершила навчання в аспірантурі Національної академії державного управління при Президентові України і здобула ступінь магістра.

Tässä 1975-1976 роках працювала у Лугинському міжколгоспбуді Житомирської області.

Tässä 1977-1983 роках – економіст, старший інспектор держстатистики смт Лугини.

Kanssa 1983 mennessä 1987 роки – секретар виконкому Лугинської селищної Ради народних депутатів.

Tässä 1987-1993 роках працювала економістом районної інформаційно-обчислювальної станції, економістом першої категорії районного відділу статистики, смт Лугини.

Kanssa 1993 mennessä 1996 рік – начальник відділу планування та доходів бюджету Андрушівського райфінвідділу Житомирської області.

1996-2000 GG. – перший заступник начальника відділення, начальник відділу по виконанню та проведенню платежів з держбюджету Державного казначейства в Андрушівському районі.

2000-2005 GG. – начальник відділення Державного казначейства в Андрушівському районі.

2005-2006 GG. – перший заступник голови Андрушівської райдержадміністрації.

2006-2010 GG. – голова Андрушівської райдержадміністрації.

2010-2013 GG. – навчання в аспірантурі Національної академії державного управління при Президентові України.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 67 arvioinnit. 20 Käyttäjien arvostelut.