This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaVillage Galčin Andrušìvskogo district Zhitomir alueella historia

Найбільш відома легенда про походження назви цього села така: «Понад річкою в бережку лежало село, невеличке й бідненьке. Селяни, що жили в ньому, належали злому й багатому пану, який завжди жив у місті. І була в цьому селі бідна вдова Галька. Мала сина-одинака. Юнак був дуже вродливий: чорні кучері спадали на біле чоло, чорні брови, наче крила пташки, розлітались в різні боки. Батька в нього не булозагинув у мандрах, тому всі його називали по матері — Galchin. Коли він виріс, зненавидів панів, нестримним став йому гніт панський і пішов він шукати волі. Як Кармелюк, разом із своїми товаришами забирав добро у панів і роздавав бідним.

Панські слуги полювали за «розбійниками» і одного дня спіймали розбійника і привели його в село, де при всій громаді за наказом пана відрубали йому голову.

Люди зберегли пам’ять про цього сміливця, з любов’ю називали його по матеріГальчиним. Його іменем і своє село згодом назвали Гальчин.

Jotta 1923 року село входило до складу Андрушівської волості Житомирського повіту. Розташоване воно на лівому березі річки Гуйва, mennessä 23 km päässä oli. Прилягає до південної околиці районного центру. Tunnettu jo 1683 vuoden.

У ХУІІІпочатку ХІХ ст. Galchin — власність Київського підкоморія графа Юзефа Бержинського. Kanssa 1870 року належало родині Терещенків. Tässä 1899 році в селі проживало 1259 жителів в 225 дворах. Tässä 1941 році було вже 2308 жителів і 583 двори. Уроженкою села Гальчин є Герой Соціалістичної Праці Г.Г.Бєдарева (1943 p. н.).

Juri Andriychuk,Paikallista historiaa.. Gorodkivka, Andrušìvskogo-, Žytomyrin alue.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 74 arvioinnit. 26 Käyttäjien arvostelut.