This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaVillage Glinìvcì Andrušìvskogo district Zhitomir alueella historia

Pieni joki henkilöstä piti valkoinen ja punainen savi. Erittäin hyvä oli savi, käytetään rakentamiseen, ja bìlìnnâ hattu, і на виготовлення посуду та іграшок. Тому це поселення так і називали: Glinìvcì. Glinìvcì — село Андрушівського району. Jotta 1923 року було в складі Коднянської волості Житомирського повіту Київської губернії. On 24 км на захід від районного центру та за 14 км від залізничної станції Кодня. Tunnettu jo 1704 року як власність Кременецької старостихи Пелагеї Ясиницької. Tässä 18 Artiklan. розділене на дві частини, що належали поміщикам Лавровському та Богуцькому: пізнішеПражмовському та Круковському. Tässä 19 Artiklan. — власність поміщика Яна-Владислава Умінського, а пізніше перейшло у спадок його сестрам Розалії Маржицькій, Констанції Камській, Францишці Осінській. Tässä 1825 році частина маєтку була виділена сину Розалії МаржицькоїЮліану. В тому ж році за участь його в таємному товаристві маєток конфісковано і передано у державну власність. Tässä 1871 році придбане генерал-лейтенантом Михайлом Сумароцьким, ja 1972 vuoden — Федором Терещенком. Церква в селіМихайлівська, дерев’яна, збудована в 1888 vuoden. Tässä 1850 році в селі було 912 asukkaat, які проживали в 125 дворах; Tässä 1899 vuoden — 1798 asukkaat — 291 двір. Перед Великою Вітчизняною війною в селі проживало 1821 житель в 422 дворах. Уродженцями села є майстер художньої обробки дерева, заслужений майстер народної творчості України Л.П.Зущук (1919 p. н.) і заслужена актриса України Н.Ф.Недашківська (1955 p. н.), Герой Радянського Союзу, старший лейтенант С.В.Савчук (1915-1985). Великомошковецька економія Бердичівського округу Андрушівського району не існує. Tässä 1926 році на хуторі проживало 14 жителів в 3-х дворах. Хутір називався Вербівка. Kanssa 1960 року у складі села Глинівці Андрушівського району.

Juri Andriychuk,Paikallista historiaa.. Gorodkivka, Andrušìvskogo-, Житомирської області.Спеціально для


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 76 arvioinnit. 30 Käyttäjien arvostelut.