This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaHistoria kylien Tarasivka Andrušìvskogo piiri Ukrainaan

Довгий час село називалось Слобідкою. Його жителі розповідають, що першими поселенцями тут були заробітчани. Так і жили кожен собі із своїм горем, у найми ходили найматись.

Одного разу зупинився в селі подорожній дід Тарас. Добрим і мудрим був і відразу привернув до себе увагу розумними і мудрими словами. Дід Тарас побачив, що жителі Слобідки не дружні, живуть кожен сам по собі. Став закликати до згуртованості.

Люди послухали діда Тараса і почали допомагати один одному: разом і свята святкували, полювати в ліс разом ходили. Знали тепер, що гуртвелика сила, якій не страшні ніякі труднощі.

І коли Слобідка збільшилась, розрослась, люди вирішили село назвати Тарасівкою в честь людини, яка здружила їх. Відшуміли в безвість віки, але назва села залишилася староюТарасівка.

Село Тарасівка розташоване за 9 км від районного центру та за 13 км від залізничної станції Яроповичі.

Jotta 1923 року село Тарасівка входило до складу Ходорківської волості Сквирського повіту. В середині XIX ст. село належало до володінь пана Антона Алоїзовича Прушинського.

В другій половині XIX ст. частину землі придбав Олександр Терещенко. Tässä 1864 p. в селі проживало 120 asukkaat. А в 2001-му — 92 asukkaat, niistä 46 чоловіків і 46 жінок.

Радянська влада в селі встановлена в січні 1918 vuoden. Kylässä. Тарасівка був організований колгосп ім. Кірова в 1930 vuoden. В склад колгоспу входило 48 господарств, а членів колгоспу було 96 mies.

Землі він мав 364 HA, в тому числі ріллі — 320 HA, сіножатей 34 га й інших угідь- 10 HA. Першим головою когоспу ім Кірова в післявоєнний період (Tässä 1944 r.) був обраний Пашинський Олександр Олександрович.

З часом, Tässä 1950 vuoden, колгосп ім. Кірова був об’єднаний із зарубинецьким колгоспом ім.Молотова і був названий ім. Молотова.

Juri Andriychuk,Paikallista historiaa.. Gorodkivka, Andrušìvskogo-, Žytomyrin alue.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 64 arvioinnit. 31 Käyttäjien arvostelut.