This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaHänen runoutensa, Koska dawn, valo

Piirin kirjaston lukusalissa isännöi sääntömääräistä kokousta kerhosta ystäville runouden «Beryozka». Tällä kertaa fanit runollinen sana kokouksessa keskityttiin luovuutta Andri Malyshko, 100-річчя з дня народження якого відзначалося в літературних колах 14 Marraskuuta.
Сам інтер’єр залу, в якому проходило зібрання, налаштовував присутніх на ліричний лад, бо прикрашений був букетами осінніх квітів, на стіні яскравою веселкою кольорів, оригінальними візерунками цвіли вишиті рушникиневід’ємний атрибут української оселі, її споконвічний оберіг.
На видному місці стояв стіл, а на ньомупортрет ювіляра Андрія Самійловича Малишка, порядйого поетичний доробок.
Відкрила засідання працівник районної бібліотеки Ф. Tässä. Вишневська, а потім ведучіїї колеги Л. D.. Шуйська, O.. Yu. Люх, Ja. M. Шишко, Ja. B. Яковчук, O.. Tässä. Мігунова, учні 11-Б класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. # 1, які прийшли на зустріч з поезією А. C. Малишка разом зі своїм класним керівником Н. B. Фещенко, вплітали свої розповіді у вінок життя і творчості творця неперевершеного поетичного слова. Художній світ, створений ним, — це великий і щедрий дар рідній Україні.
Слово за словом, вірш за віршем прихильники творчості А. C. Малишка входили в цей світ, доторкалися до нього своїми серцями, закоханими в поезію, і переконувалися, що цесвята правда. Людей старшого віку, котрі сиділи в залі, його творчий доробок тривожив душу по-особливому, бо їх дитинство, юність, час становлення супроводжувалися піснями, віршами поета, котрий вчив любити Вітчизну, отчий дім. В одному зі своїх віршів він проникливо каже:

Україно моя,
мені в світі нічого не треба,
Тільки б голос твій чути
і ніжність твою берегти…

До висот поетичної творчості піднесло його й ще одне потужне джереломатерина пісня і материнська любов. До своєї неньки, яку так обожнював, чиї руки пестили з дитинства, а кроки і душа йшли з ним поруч по життю, підтримували в годину радості й печалі, Ja. C. Малишко проникливо промовляє:

Як синя птиця.
Мати моя, on.
Стара голубка в сяйві сивини…
Пройшло тих літ не мало,
не багато.
І де вони, малі твої сини?
Подвір’я тихе і дідівську хату,
Казок Дніпрових
золоті мости.
Тебе маленьку,
рідну, сивувату
Дано навіки
в серці пронести.

Nencì, всім українським жінкам-матерям поет присвятив багато чудових поезій, на яких виховувалися і виховуються покоління.
В невеличкому і затишному залі, як спокійний потічок, текла розповідь про талановиту людину. До глибини душі хвилювали його вірші, які читали старшокласники Еміна Маркевич, Микола Опанасюк. Скільки ніжності, вдячності і доброти відчувалося в голосі і душі Анни Коксун, коли вона виконувала пісню на слова А. C. Малишка «Вчителько моя».
Не сподівалися, ilmeisesti, юнаки і дівчата, що на цій поетичній зустрічі, що проходила в невимушеній атмосфері за чашкою чаю, вони відкриють для себе нового Малишка, який умів і пристрасно кохати, і берегти в душі оту єдину стежину, що веде до рідної хати.
Скільки хвилюючих, ніжних і трепетних пісень поета прозвучало в залі у виконанні працівників районного будинку культури. joukossa, — «Рідна мати моя», «Ми підем, де трави похилі», «Моя стежина».
Майже чотири десятиліття Андрій Малишко сипав зі свого поетичного неба на землю розмаїті зірки-поезії. І хоч пішов у вічність дочасно, він залишається для нас співцем життя, молодості і любові.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 59 arvioinnit. 25 Käyttäjien arvostelut.