This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaJoka päivä on merkitty hyvä spravmi

Осінь щедро розсипає навколо золотий багрянець. Підсумовують свою роботу аграрії, радіючи зібраним збіжжям, овочами, картоплею та вибудовуючи плани на наступний рік. Вже й зазеленіла озимина. No, що морози не поспішаютьотже, добре закріпиться в ґрунті, подаючи надію на гарний врожай наступного року. Завершується ще один рікнелегкий, але цікавий, який відкрив непогані перспективи перед кожним з нас.Останнім часом мені часто доводиться зустрічатися з першим заступником голови обласної державної адміністрації М. M. Олещенком, якого добре пам’ятають жителі нашого району. Tässä 2003-2005 роках він працював головою Андрушівської районної державної адміністрації. Його ідеї, плани, ентузіазм, людяність пам’ятають у кожному населеному пункті. Чи ж можуть забути міньківчани 2004 vuoden, коли було зроблено реконструкцію та капітальний ремонт приміщення колишньої контори колгоспу і переселено туди місцеву школу. А приміщення, в якому понад півстоліття навчалася місцева дітвора, передали прихожанам.
В центрі Андрушівки, де був пустир, з ініціативи Миколи Миколайовича облаштували міні-парк і встановили там паркову скульптуру Кобзаря. В той час було розпочато капітальний ремонт Андрушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. А потім на довгі чотири роки роботи призупинили. І лише наприкінці 2008 -ого в приміщенні школи замінили вікна на склопакети. І цей перелік добрих справ можна продовжувати.
За останні п’ять місяців, відколи М. M. Олещенко займає посаду першого заступника голови обласної державної адміністрації, він робить все, щоб намічені в Андрушівському районі плани довести до логічного завершення. Саме про це я вела мову з Миколою Миколайовичем ОЛЕЩЕНКОМ, який нещодавно побував у нашому районі з робочим візитом.
Миколо Миколайовичу, читачам нашої газети цікаво дізнатися про те, як склалося Ваше життя після 2004 vuoden?
Знаєте, навіть сьогодні боляче згадувати той період, коли я і мої колеги залишилися без роботи. Тому тривалий час, безперечно, був безробітним. Згодом працював у апараті обласної організації Народної Партії. Tässä 2006 році мене обрали депутатом Житомирської обласної ради, обіймав посаду начальника головного управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації. Пізніше депутати обрали мене заступником голови обласної ради. Саме тоді намагався реалізувати свої плани щодо підняття престижу області в аграрній галузі. Я робив аналіз діяльності кожного району, вивчав можливості, кадровий потенціал.
Скажіть, чи свідчать Ваші робочі візити в наш район про намір допомогти Андрушівщині реалізувати раніше прийняті Програми?
Хочу сказати, що робочі візитице мій стиль роботи. Я повинен побачити все на власні очі, зустрітися з керівниками, вивчити проблеми, по можливості допомогти. На Андрушівщині я ціную ентузіазм і оперативність керівників. Ми вже маємо позитивні напрацювання в галузі культури та освіти. Білецька Г. Ja. розпочала капітальний ремонт приміщення колишнього кінотеатру, куди переселиться школа мистецтв. Чимало робиться в галузі освіти. Начальник відділу Сословська С. Ja. основні зусилля спрямовує на завершення капітального ремонту приміщення міської школи № 1, яке є пам’яткою архітектури епохи неоренесансу ІІ половини ХІХ століття.
Миколо Миколайовичу, а які плани щодо подальшої газифікації наших сіл?
Питання газифікації Волиці практично вирішено. Вже в наступному році прокладатимуть газопровід до села. На черзі — Stepok. І сільська громада, і керівник місцевого господарства зацікавлені у якнайшвидшому проведенні комплексу необхідних по газифікації робіт. Я завжди охоче допомагаю тим, хто хоче працювати і добитися результату. Lisää, коли йдеться про поліпшення добробуту наших людей. На черзі у моїх планахсприяти газифікації Яропович.
Для нашого району завжди були проблемою якісні дороги. Їх невчасно ремонтують, підсипають, грейдерують. Мені відомо, що Ви особисто координуєте хід ремонту шляхів на Андрушівщині.
В якійсь мірі це так. Я допоміг голові райдержадміністрації Мазуру Б. Tässä. вирішити питання придбання необхідної кількості матеріалів для ремонту під’їзних доріг. Роботи тривають. Про це нещодавно йшла мова на сторінках вашого видання. А я хочу сказати, що найближчим часом планується побудувати об’їзну дорогу через Волицю. Існуюча є вкрай небезпечною для пішоходів, тут трапляється дуже багато ДТП.
Не можу не запитати про очисні споруди каналізації в Андрушівці. Коли розпочнеться їх будівництво?
Міський голова Сушко М. G. спільно з КП «Комсервіс» зробили немало в цьому напрямку. Для проведення комплексу будівельних робіт потрібні немалі коштипонад мільйон гривень. Саме над тим, щоб їх виділили, я зараз і працюю.
Дякую за розмову.

Бесіду вела Марія Олексюк


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 7 Alkaen 10 perusteella 60 arvioinnit. 35 Käyttäjien arvostelut.