This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaМагічне дійство в Немиринцях

Якщо ви досі не вірите в казку, приїздіть в село Немиринці Ружинського району, коли там святкують Івана Купала, запевняюпотрапите в неї. Уже четвертий рік поспіль 6 липня сюди, на батьківщину депутата Верховної Ради, лідера партії «Українська платформа» П. Ja. Жебрівського, приїздить багато гостей з різних куточків нашої області та України, щоб побачити святкування Івана Купала. В цьому році на святі побували і ми. Здається, сама природа створила таке дивовижне місце для проведення стародавнього обряду – покритий зеленню величний пагорб втопив своє підніжжя у спокійному водяному плесі. Поблизу річкиімпровізована сцена. Ліворуч на домотканому полотні з орнаментом, характерним даній місцевості, — портрет Павла Жебрівського, праворучплакат з його словами: «Мирізні, але ми — kotimainen!». П’ять коротких слів, а який великий зміст в них вкладено… Безмежно вдячні земляки депутату за великий вклад у розвитoк та піднесення культури на селі, відновлення призабутих народних обрядів, популяризацію української народної обрядової пісні. Велика увага з боку депутата приділяється розвитку декоративно-прикладного мистецтва, художніх промислів, відновленню гончарної справи на селі. Виставка декоративно-прикладного мистецтва вразила своєю різноманітністю та оригінальністю. Тут ми побачили вироби місцевих майстринь-вишивальниць, художників, майстрів по дереву тощо. Близько 22-ої години, коли на землю впали перші купальські роси, розпочалося основне дійствовідворення стародавнього обряду Івана Купала. «Я пущу віночок на тихую воду, на щастя, на долю, на милого вроду», — пускали за водою вінки із запаленими свічками дівчата (Kuva). Палили багаття, стрибали через нього, обливалися водою, вірили, що верба і вода принесуть щастя та здоров’я на цілий рік, і що все, чого не попросиш у купальську ніч, обов’язково здійсниться, шукали квітку папороті… Протягом усього свята небо світилося феєрверками. Купальський обряд з великою майстерністю відтворили вихованці Житомирського училища культури і мистецтв ім. Ja. Огієнка та Житомирський фольклорний ансамбль пісні і танцю «Родослав». Непомітно свято добігло до кінця. Ми поверталися в Андрушівку сповнені вражень, були вдячні голові партії «Українська платформа» П. Ja. Жебрівському, голові обласної організації цієї партії Т. O.. Романовській, представнику від партії в Андрушівському районі С. Ks.. Бойку за сприяння в організації поїздки.

Людмила Ананченко


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 58 arvioinnit. 25 Käyttäjien arvostelut.