This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaМолочним продуктам ТМ «Zolotava» — довіра споживачів

Продукцію ТМ «Золотава” добре знають і цінують не лише на Україні, а й далеко за її межами. Про здобутки ТОВ «Андрушівський маслосирзавод” ми попросили розповісти генерального директора Оксану Юріївну Матвієнко.
Андрушівський маслосирзавод має сорокалітню історію та славні традиції. Підприємство створено в 1971 році й протягом усієї своєї діяльності завжди було серед лідерів району, а за потужністю посідало друге місце в області. Tässä 2000 році колектив поповнився новими перспективними кадрами, які дали поштовх до нових звершень. Завод було реорганізовано і перейменовано в ТОВ «Andrushivka meijeri ”. Народна мудрість говорить: «Хто працює, той і має”. Саме з цим гаслом підприємство запрацювало на повну потужність і вийшло на якісно новий сучасний рівень. Tärkeintä — не зупинятись на досягнутому, а йти вперед, впроваджувати новітні технології, нові ідеї. Зараз на підприємстві працюють 463 mies. Muuten, Tässä 2002-2004 GG. завод було визнано «Кращим роботодавцем року”. LLC «Андрушівський маслосирзавод” приймає і переробляє 150 т молока за добу. В сезон «великого” молока підприємство може переробляти його вдвічі більше. Молоко закуповуємо в трьох областях, двадцяти районах. Виплати здавачам проводяться вчаснодвічі на місяць. На підприємстві є 42 власні автомобілі, 32 з якихмолоковози. Відкрито понад 30 молочних пунктів, оснащених сучасними холодильними установками та іншим необхідним обладнанням. Завод активно працює над розширенням асортиментної групи молочних продуктів. Нині виробляємо 13 видів сиру твердого, 21 вид спредів, 4 види масла, пасти рослинно-вершкові, сухе молоко та суху сироватку. Активно діє та розвивається дистрибуція, яка охоплює Київ, всі обласні центри України, Молдову, Грузію, Азербайджан, Узбекистан, Вірменію. Підприємство є активним учасником різноманітних виставок-ярмарків. Результатом наполегливої праці дружного колективу стали високі нагороди: 16 золотих, 2 срібні та 3 бронзові медалі. Завод відзначено громадським знаком якості «Вища проба” та міжнародною нагородою «Європейська якість” за випуск високоякісної продукції, яка відповідає європейським зразкам. LLC «Андрушівський маслосирзавод” є активним учасником загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна” та міжнародної виставки-ярмарку «Агро”. Підприємство має диплом і відзнаку «Лідер харчової та переробної промисловості”, тричі було переможцем регіонального конкурсу «100 кращих товарів”. Слід відзначити, що займаємося ми і благодійною діяльністю, спрямовуємо кошти на розвиток Андрушівки, допомагаємо дітям-сиротам, poistettu käytöstä, ветеранам війни та праці. Тільки у 2011 році на благодійні цілі витрачено 12,5 tuhansia hryvniaa.
Ефективне вирішення проблем зростаючого виробництварезультат злагодженої роботи працівників усіх ланок підприємства, які виробляють продукцію, керуючись гаслом «Зроблено з душею”. Саме тому молочні продукти під ТМ «Золотава” мають заслужену довіру споживачів. І це завдяки спільним зусиллям керівництва, інженерно-технічних працівників, всіх робітників, які дорожать честю підприємства.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 48 arvioinnit. 25 Käyttäjien arvostelut.