Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaVladimir Šinkaruka-konsertti

Kaupunginosassa Housen kulttuuri konsertti illienko tiloissa, ansaittu työntekijän kulttuurin Ukrainan, kuuluisa runoilija- pìsnâra Vladimir nousi ŠINKARUKA.
Distinguished asiakkaiden, Kiitos yleisölle — старшокласникам першої міської школи та Андрушівської гімназії, що прийшли на зустріч з ним, щиро зізнався, että 45 років тому на цій сцені семикласником дебютував як учасник художньої самодіяльності Червоненської середньої школи.
Талановитий юнак після закінчення педінституту далі підвищував свій фаховий рівень, викладацьку роботу поєднував з науковою. Знаходив час і для творчостіписав вірші, багато з яких у власній музичній обробці стали авторськими піснями Володимира Федоровича і звучали на цьому концерті. У літературному доробку В. F. Šinkaruka, крім усього, — повісті, tarinoita, гуморески, фейлетони.
Як співак і композитор він виступав у Франції, Німеччині, Yhdysvallat, побував з концертами у всіх великих містах України, в країнах СНД.
Але до рідного краю поет і артист їде, як додому, відкриває землякам нові грані свого багатого, невичерпного таланту. Таким бачили Володимира Федоровича на сцені і цього разузамріяним ліриком, патріотом, гумористом, талановитим співакомпросто людиною-талантом.
Tässä. F. Шинкарук у своїй програмі презентував пісню, присвячену 90-річчю від створення нашого району і сказав, що з такими концертами планує побувати в інших населених пунктах Андрушівщини.
Глядачі отримали масу позитивних вражень. Після концерту Володимир Федорович спілкувався з молоддю, давав автографи на своїх книгах і пообіцяв приїхати знову, але вже не сам, а зі своєю донькою Іриною, теж артисткою.

Людмила Кулик


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 55 arvioinnit. 25 Käyttäjien arvostelut.