This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaНАМІТИЛИ КОНКРЕТНІ ПЛАНИ

Alueiden puolue — Tämä on suurin lukuisia organisaatiolta alueemme. Yhtenäinen kansa riveissä, pyrkii tekemään Andrušìvŝinu kukoistava ja rikas.
25 Marssi kesti paikka raportointiin valittavia konferenssin alueiden puolue Lastensuojeluliiton piirin, missä se oli puolueen solujen työtä, участь кожного члена партії в передвиборній кампанії.
Голова районної організації Л. D.. Яцюк у своєму виступі відмітила, що в обласній раді ми маємно депутата від Партії регіонів — O.. Tässä. Пастовенського, в районній раді — 11 депутатів-регіоналів. Немало однопартійців і в місцевих радах. Відмітила, що сьогодні працювати наче й простіше, бо партія при владі, але ж відповідальність значно більша. Зупинилася також на недоліках і упущеннях в роботі. Наступним на порядку денному стояло питання про вибори голови районної партійної організації. L. D.. Яцюк запропонувала кандидатуру Б. Tässä. Mazur. Делегати одноголосно обрали голову райдержадміністрації Б. Tässä. Мазура головою районної організації Партії регіонів. Борис Валентинович подякував однопартійцям за високу довіру, підтримку і розуміння. Відмітив, що робота, яка проводилася й проводиться, складна та відповідальна, eteenpäin — парламентські вибори, до яких слід готуватися вже тепер. Він проінформував, що в першому кварталі відбулися ділові зустрічі з керівниками підприємств, alan järjestöjen kanssa., Village päät, де визначалися конкретні завдання на найближчий час. B. Tässä. Мазур наголосив, що слід продовжувати роботу над зміцненням рядів партії. Має бути також тісна співпраця з депутатами інших партій. Делегати конференції обрали заступників голови партії, членів ради, делегатів на обласну партійну конференцію Партії регіонів. Депутат Житомирської обласної ради, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації О. Tässä. Пастовенський у своєму виступі наголосив на необхідності проводити зустрічі в трудових колективах, роз’яснювати суть президентських реформ. Sanoi, що при підтримці голови райдержадміністрації Б. Tässä. Мазура та начальника відділу освіти С. Ja. Сословської вручили колективам шкіл району необхідний спортінвентар, меблі та ін. Він наголосив, що вирішуватиме всі питання, з якими виборці будуть звертатися. Як депутат обласної ради О. Tässä. Пастовенський побував у с. Žerdelì, де відвідав сім’ю Чегалідзе Мідеї і ручив їй матеріальну допомогу на лікування дітей.

Марія КОБИЛЯНСЬКА


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 96 arvioinnit. 36 Käyttäjien arvostelut.