This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaNarodzhuvanіst on zrostati

Найвизначніша подія в житті кожної сім’ї, родинице народження дитини. У світ приходить маленька крихітка, kohtalo joka, hänen onnellinen lapsuus on huolehdittava vanhempien, kotimainen. Tietoja, Miten ja kenen toimesta on pieni kansalainen, huolet myös.
Аналізуючи демографічну ситуацію нашого району за 2010 vuoden, варто сказати, що вона далеко не втішна. У нас народилося 336 lapset, а померло 691 mies. Лише в селищі Новоівницьке та в селі Мостове народилося більше людей, ніж померло (9 ja 8 ja 16 ja 11 відповідно). А от у Новій Котельні минулого року не народилася жодна дитина, по одному новонародженому у Волосові та Любимівці, а померло там 18 ja 15 mies. відповідно. Викликає тривогу і той факт, що у таких великих селах, як Бровки Перші та Городківка народилося у три рази менше людей, ніж померло. А в Івниці та Нехворощі ці показники ще більш невтішні — 8 ja 33 ja 4 ja 20 mies. відповідно. Цю статистику надали нам у відділі державної реєстрації актів цивільного стану. Але хочеться вірити, що у поточному році стан справ поліпшиться. Адже той факт, що у 2011 році при народженні дитини збільшено суму виплати матеріальної допомоги, має сприяти росту народжуваності. Нехай же добрий лелека принесе маленьку крихітку у кожну родину, яка про це мріє.

Марія КОБИЛЯНСЬКА


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 84 arvioinnit. 25 Käyttäjien arvostelut.