This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaНаш депутатлікар

Паламар Степан Івановичлікар від Бога. Строгий, але водночас добрий і простий, а головнесправедливий. Хоч і має напружений графік, але завжди зберігає спокій, скрізь встигає, з усіма привітний. Степан Іванович професійно займається своєю справою. Як депутат районної ради від Партії регіонів вирішує багато питань, з якими йдуть до нього виборці. Народився С. Ja. Паламар на Тернопільщині, але з 1990 року живе і працює в Андрушівці. Тут знайшов свою долю. Світлана Олександрівна родом з Мостового, тож інтереси нашої громади він активно відстоює в районній раді. У мостівчан багато невирішених проблем, з якими вони звертаються до депутата. І він допомагаєкому порадою, а комуконкретними справами: відвідує солдатських вдів, допомагає їм медичними препаратами, забезпечив ФАП будівельними матеріалами для ремонту підсобного приміщення, побудови пандусу. Степан Івановиччастий гість в місцевій загальноосвітній школі. На свято Першого дзвоника та в День св. Миколая завжди приїздить до школярів з подарунками. Учні та вчителі радо вітають депутата. Співпрацює Паламар С. Ja. і з сільською радою. Tässä 2012 році обіцяв вирішити питання із стоматологічним обслуговуванням села Мостове. Вдячні жителі села бажають Степану Івановичу міцного здоров’я, успіхів, творчого натхнення, родинного щастя, здійснення мрій і бажань. Щасти Вам у всіх починаннях в ім’я добробуту та процвітання нашого рідного села та всієї України.

від імені громади Юлія Ходаківська


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 7 Alkaen 10 perusteella 50 arvioinnit. 20 Käyttäjien arvostelut.