This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaНе потрібно відриватися від народу

Щороку в населених пунктах району відбуваються загальні збори жителів. Хоча це й не нова форма роботи з людьми, але ефективна, якщо вона відбувається при нормальній явці жителів села. Саме тут сільська громада піднімає найактуальніші проблеми життєзабезпечення, вирішення яких іноді не під силу місцевій владі. В такому випадку сельчани розраховують на підтримку чи сприяння районної держадміністрації чи районної ради. І шкода, що на таких заходах не завжди присутні представники влади. Люди поговорять-поговорять та на тому й стане. А наступного разу, коли оголошують про те, що відбудуться збори, вже й не йдуть на них. Бо що дають оті порожні балачки, коли ніхто на них не реагує і ситуація залишається такою ж. Керівникам району потрібно частіше бувати в селах, цікавитися, чим і як живуть люди, які проблеми їх хвилюють. А то їх не знають в обличчя, хіба що бачили на фото в районній газеті. Але знову ж таки не так уже й багато тих передплатників в селі, бо сільська рада не надто переймається цією проблемою. То виходить, що нашу районну владу майже не знають люди. Todella, новий голова райдержадміністрації Б. Tässä. Мазур вже побував в багатьох селах району, в тому числі й у нашому. Нещодавно відбулися вибори до місцевих рад, народ обрав до них кращих своїх представників. Тож сподіваємося, що й новообрана районна рада буде справді народною, захищатиме інтереси виборців, по-новому, ефективніше будуватиме свою роботу, аби не занепадали наші села, заможніше жили в них люди.

Vasyl Grebenyuk,
c. Pieni Moškìvcì
andrushivka.pp.ua


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 65 arvioinnit. 24 Käyttäjien arvostelut.