This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaAnna maa on ei wars, Ei «Hotspots»

П’ятнадцятого лютого. В зал засідань районної ради все заходять і заходять чоловіки різного віку з нагородами на грудях, якось по- особливому тепло тиснуть один одному руки, цікавляться життям та проблемами. Відразу відчуваєш ту невидиму атмосферу бойового побратимства, що об’єднує цих обпалених війною колишніх воїнів, які з миротворчою місією пройшли нелегкими дорогами Афгану, Чехословаччини, Угорщини, Сирії, Єгипту, Анголи, Мозамбіку, Ефіопії, інших країн, в трюмах кораблів добиралися до далекої Куби, аби допомогти відстояти незалежність далекому острову Свободи.
Їх усіх запросили на урочисте зібрання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цих мужніх чоловіків та й усіх присутніх в залі глибоко хвилювали слова ведучих, пісні, у виконанні Олексія Рудницького, присвячені воїнам-афганцям, які загинули на чужій землі, виконуючи свій воїнський обов’язок, і поверталися до рідних домівок, своїх наречених, розтерзані й знівечені війною і чужими кулями в «чорних тюльпанах» як вантаж-200. Про той зловісний «чорний тюльпан» зворушливо до сліз, з біллю в голосі співав Вадим Гонзецький. І пісня ця звучала як реквієм по тих, хто навіки залишився юним, хто недокохав, недорадів, не народив синів. Зал, наче по команді, встав і слухав пісню стоячи… Зі щирими словами звернулися до воїнів-інтернаціоналістів голова райдержадміністрації Б. Tässä. Mazur, Piirin puheenjohtaja. Tässä. Melnik. Вони дякували колишнім солдатам за мужність, за те, що і нині вони займають активну життєву позицію, вручили грошові допомоги матерям, чиї сини загинули в Афганістані, на підтримку районних Спілок воїнів-афганців та воїнів-інтернаціоналістів. Перед присутніми виступили міський голова В. Ja. Бойко та військовий комісар Андрушівсько-Попільнянського ОМВК, підполковник В. L. Моторний. Вони вітали колишніх воїнів з Днем захисника Вітчизни, а останній вручив з нагоди такого свята медалі окремим воїнам-інтернаціоналістам. Щиро дякували своїм бойовим побратимам за ратний подвиг і голова районної Спілки воїнів-афганців Ю. Ks.. Krasovskin, котрий вручив своїм товаришам ювілейні медалі, та голова районної Спілки воїнів-інтернаціоналістів В. Olen. Šikìr, який теж вручив колишнім миротворцям грамоти та книжки «Вони захищали мир в Європі». Сповнений болючих спогадів був і виступ заступника голови районної Спілки воїнів-афганців С. On. Ткачука. Афганська війна, що тривала довгих 10 років і через яку пройшло понад 160 THS. юнаків з України, з яких не повернулися в родини близько 4 тис., а понад 3500 стали інвалідами, залишила болючі мітки і на його душі та тілі. І хоча ця війна вже стала історією, та житиме вона в пам’яті кожного з них, бо написана кров’ю, тисячами обірваних життів. Кожен афганець засвоїв військовий і моральний урок тієї ніким і нікому неоголошеної і непотрібної, героїчної і трагічної війни. Воїнів-інтернаціоналістів вітав з Днем захисника Вітчизни і ветеран Великої Вітчизняної війни К. M. Никипорець. Трохи похмурнілі, стривожені болючою пам’яттю залишали воїни-інтернаціоналісти зал, аби покласти квіти до пам’ятника воїнам-визволителям на Алеї Слави та на могили бойових побратимів в Жерделях, Малій П’ятигірці, Nehvoroŝì, Великих Мошківцях, Ìvnicì, Гарапівці, Ярешках, Mennessä.

Mielitietty Vasylyuk
andrushevka.at.ua


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 7 Alkaen 10 perusteella 60 arvioinnit. 36 Käyttäjien arvostelut.