This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaUudenvuoden ja jouluaiheisia tervehdys asukkaiden Andrušìvskogo district

Rakas asukkaiden piirin! Hyvä maanmiehensä!

Tämä on tullut omaisuutta historian toinen vietti meille 2009 vuoden. Vuoden, puhuminen avoimesti, vaikea ukrainalaiset, Tämä tarkoittaa, että, ja meille. Hän oli täynnä kovaa työtä, huolet ja toiveet, сподіваннями і звершеннями. Не обминула нас і гіркота розчарувань, бо не завжди відбувалося так, як ми цього хотіли. І завершуючи 2009 vuoden, зустрічаючи Новий 2010-й, сповна оцінюємо найголовніше. А найголовніше – це те, що на нашій землі панує мир, на столі є хліб. У копіткій праці й наполегливій боротьбі наш працелюбний народ робить усе для того, щоб наша держава була могутньою і багатою.
Vuoden, що фінішує, був складним і напруженим, він був продовженням непростих випробувань, які випали на нашу долю. Головне завдання, яке органи державної влади і місцевого самоврядування намагалися вирішити – це стабілізувати, закріпити позитивні тенденції у промисловості та сільському господарстві району й на цій основі добитися зрушень у розв’язанні соціальних проблем.
Завдяки спільним зусиллям ми зберегли стабільність та громадську злагоду в районі, здійснили ряд запрограмованих на цей рік заходів щодо соціального розвитку міста і сіл Андрушівщини
Нам все-таки, вдалося забезпечити зростання обсягів виробництва. Ряд колективів, підприємств і за нинішніх нелегких умов працюють краще, оновлюють основні засоби, tietä tuotteiden, jatkuvasti huolehtimasta laadusta.
Jatkaa työskentelyä huoltotilojen päiväkodit, koulut, sairaalat, rakentamisen keinoja, kaasu-ja vesihuolto, газифікації будинків та інших об’єктів соціально – культурного і виробничого призначення.
Багато зроблено для вирішення гострого питання погашення заборгованості по заробітних платах, пенсіях та інших соціальних виплатах.
Вірні своєму хліборобському обов’язку, трудівники села Андрушівщини в нелегких погодних та економічних умовах року вибороли порівняно непоганий урожай зернових культур. Зросло виробництво продукції тваринництва.
Селяни своїми мозолястими руками відремонтували зношену техніку, механізми, обладнання, зробили все, що могли, і мають хороші здобутки.
Творчий пошук характерний для органів правопорядку, Oikeus, ryhmät lääketieteen, instituutioiden, koulutus, kulttuurin oppilaitosten.
Hyvät ystävät! Puolesta alueella valtionhallinnon, Moninkertaispiirin haluavat ilmaista vahva luottamus, Andrušìvŝini asukkaiden kaikki kansallisuudet, Jotkin uskonnot ne eivät kuuluvat, яких би політичних поглядів не дотримувалися, зберігатимуть і надалі, як зіницю ока, єдність, злагоду, терпимість. Тільки мир і праця дадуть нам змогу здолати труднощі, йти шляхом піднесення економіки, поліпшення добробуту.
Дорогі жителі Андрушівщини! Вітаючи Вас з Новим 2010 роком і Різдвом Христовим, зичимо: нехай прийде із цими святами до кожної домівки, у кожну сім’ю міцне, як криця, terveys, хай у Ваших родинах оселяться затишок, достаток і гарний настрій, на радість і втіху зростають Ваші дітки й онуки, хай завжди і в усьому прихильною до Вас буде доля.
Щастя Вам у Новому році.
З наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим, шановні жителі району!
Бажаю Вам благословення в ім’я розбудови і процвітання рідного краю й незалежної України.

К.І. SYYNÄ,
rayon valtionhallinnon pää.
В.Б. ŠPAKÌVSKIJ,
голова районної ради.
Andrushivka rayon valtionhallinnon


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 50 arvioinnit. 29 Käyttäjien arvostelut.