This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaKoulutuksen on oltava tehokas

Освіта повинна бути ефективноюAlkaen ponedіlok, 13 Helmikuuta, Андрушівку відвідали заступник міністра освіти і науки України Хобзей П.К. , директор департаменту професійно-технічної освіти Кучинський М.С. ja opetus- ja tiedeministeriössä hallinnon Kalinin osastopäällikkö..
Vieraat kävivät Andrushivka ammatillisen Lyceum, де провели зустріч з колективом закладу.

У своєму виступі Павло Хобзей зазначив, що професійна освіта є певним інструментом для соціально-економічного розвитку регіону. Очевидно, що перед професійною освітою є великі виклики щодо якості підготовки і щодо ефективності використання коштів, які ідуть на систему професійної освіти. В минулому році уже було зроблено дві важливо речі: по-перше, фінансує і керує на сьогодні область і міста, обласні центри, ja, по-друге, є освітня субвенція, яка надається, відповідно до Конституції, на здобуття середньої освіти для учнів, які закінчили 9 клас, щоб вони змогли отримати атестат зрілості. Ми зацікавлені, і це є в пріоритетах програми Уряду, у тому, щоб створити професійні центри – великі центри, де буде багато професій, де учні зможуть обирати те, що їм більше до душі, щоб краще самореалізуватися й розкрити свій талант. Заступник міністра також наголосив, що зміни у системі та оптимізація у жодному разі не передбачають зменшення кількості студентів, які зможуть отримували протехосвіту, а також іногороднім жителям не відмовлятимуть у прийнятті до училищ, бо у якомусь сільському районі може не бути жодного професійного закладу. Високопосадовець подякував, що в цьому напрямку існує взаєморозуміння.

Директор департаменту професійно-технічної освіти Микола Кубинський додав: «Оптимізація – це перш за все зміни. Це не закриття ПТНЗ, а реорганізація навчальних закладів шляхом їх об’єднання за галузевим принципом. При цьому кількість учнів, матеріально-технічна база закладу зберігаються. Під час оптимізації будуть враховані потреби регіонального ринку праці у підготовці кваліфікованих робітників. У результаті ми отримуємо оптимальне використання фінансових, кадрових, методичних та навчальних ресурсів ПТНЗ».
На завершення візиту високопосадовці відвідали Андрушівську школу мистецтв, де ознайомилися з досягненнями вихованців закладу та його матеріально-технічною базою.
Освіта повинна бути ефективноюОсвіта повинна бути ефективною
Людмила Ананченко


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 56 arvioinnit. 29 Käyttäjien arvostelut.