This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaTerveempiä lapsia — asianmukaista huomiota

В переддень літніх канікул про відпочинок і оздоровлення наших дітей я попросила розповісти заступника голови районної державної адміністрації В. Ja. Горкуна.
Володимире Івановичу, як і де відпочиватимуть влітку наші діти?
Турбота про підростаюче покоління була і залишається для нас пріоритетною. Niin, для відпочинку й оздоровлення школярів нашого району створено 22 пришкільних оздоровчих табори з денним перебуванням. Плануємо оздоровити таким чином майже 1950 lapset.
А чим займатимуться там школярі?
Оздоровлення у пришкільних таборах триватиме з 1 mennessä 16 Kesäkuuta. Діти за цей час побувають на екскурсіях в музеях Житомира, Києва, Вінниці, в туристичних походах, відвідають виробничі цехи підприємств нашого міста. Звичайно, будуть і трудові десанти: доглядатимуть квітники, впорядковуватимуть спортивні майданчики, пришкільні двори. Влаштовуватимуться спортивні змагання, Kilpailut, вікторини.
Хотілося б почути про те, як буде організоване харчування дітей і за рахунок яких коштів?
Передбачається дворазове гарячехарчування з обов’язковим вживанням свіжих фруктів та овочів. Сніданки та обіди готуватимуть у шкільних їдальнях. А щодо коштів, то майже 300 THS. UAH. виділив відділ освіти РДА. Всі ці гроші, відповідно до кількості дітей, які оздоровлюватимуться, розподілено по навчальних закладах. Звичайно, директори шкіл та пришкільних оздоровчих таборів будуть вести чіткий контроль за їх цільовим використанням. — Володимире Івановичу, а в оздоровчому таборі «Чайка” цього літа відпочиватимуть діти?
Звичайно. 4 червня в таборі розпочнеться 26-й оздоровчий сезон. Планується оздоровити понад 500 дітей з різних районів Житомирської та інших областей України.
А яка вартість путівки?
Загальна вартість путівки 1600 UAH, але батьківська доплата складає 800 UAH. Хочу наголосити, що діти-сироти, хлопчики й дівчатка, позбавлені батьківської опіки, й діти з багатодітних та малозабезпечених сімей відпочиватимуть в «Чайці” безкоштовно. За виділені для них путівки платитиме держава. Звертаюся до батьків, щоб не пропустили нагоду оздоровити своїх діток. А для цього слід завчасно подати заяву у відділ освіти або у відділ справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністраціїі чи безпосередньо в ДОЗ «Чайка”, а також оформити відповідні документи.
Дякую за розмову.

Бесіду вела Марія Олексюк
Uutiset Andrušìvŝini


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 73 arvioinnit. 31 Käyttäjien arvostelut.