This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaEnsimmäisen soiton — aina holiday

Pilvinen taivas, sadepisarat, Hopea kalûžki teillä ei ole hemmoteltu hyvää juhlava tunnelma âropìvčan, aamulla Peršoveresnâ riensi okrasi village — hiljattain rakennettu koulu. Huolehtiva äiti, tietoja odinadcâtiklasniki, yllättynyt koulussa — ovat fossiilisten polttoaineitten loma. Noin — naurua, gamìr, Onnittelen, радісні потиски рук. А над усім лунає з гучномовців музика, яка підносить настрій, бадьорить, вселяє надію. Під звуки фанфар, козацького маршу та з батьківського благословення на лінійці з’являються першокласники в супроводі майбутніх випускників. Тепло вітає присутніх з початком нового навчального року директор школи М. Ja. Бриль, який зичить учням відмінних оцінок, вчителямнатхнення, батькамвідповідальності, а молодому колезі Р. Ja. Самкувчителю трудового навчання та креслення, що прибув до школи за направленням після закінчення вузу, — вдалого початку трудової педагогічної біографії. Гучні оплески супроводжують виступ меценатаголови правління ВАТ «ЕК «Житомиробленерго» А. Tässä. Левицького, який хоче, щоб діти успішно вчилися, впевнено продовжували справу батьків, дбали про майбутнє села. Радістю засвітилися очі присутніх, коли усіма шанований гість подарував школі акустичну систему та красиві вази, в яких на шкільному подвір’ї вже яскравіють висаджені квіти. Потім до присутніх звернувся директор Андрушівського РЕМ М. В.Яринчин, який побажав усім удачі, добра й достатку. А сільський голова М. D.. Поліняк у виступі зазначив, що ще з часів Ярослава Мудрого в державі цінували розум і мудрість, так що знання за плечима не носити, їх треба здобувати на майбутнє. Свято тривало. Хоч невпевнено, але виразно першокласники заявили про своє влиття в дружну шкільну сім’ю, сором’язливо отримували подарунки від одинадцятикласників, котрі зі сльозами на очах стверджували, що стали уже дорослими і прагнуть добре вчитися, аби досягти омріяних висот. І ось настала хвилина, заради якої було стільки тривог і метушні: пролунала над древнім парком, над селом малинова мелодія першого дзвоника, яка однаково хвилювала та бентежила серця і майбутніх випускників, і тих, хто вперше переступив поріг ошатної і рідної школи. Тож в добру путь, юні! Хай вам щастить у Країні знань!

Наталія Черниш, старша вожата Яроповицької ЗОШ І-ІІІ ст.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 7 Alkaen 10 perusteella 45 arvioinnit. 21 Käyttäjien arvostelut.