This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaПодаруйте діткам свято

Благодійна акція під такою назвою була організована під час Новорічних та Різдвяних свят для учнів Андрушівської гімназіїдітей-сиріт, lapset, які перебувають під опікою, а також з багатодітних та малозабезпечених родин. Ініціаторами її стали районна організація Товариства Червоного Хреста та Церква Заповіту Ісуса Хреста, які разом з викладачами навчального закладу запропонували хлопчикам і дівчаткам, які відносяться до дітей цих категорій, написати листи до Діда Мороза з проханням здійснити одне з їх заповітних бажань. Tietysti, що дітвора, особливо в Новорічні свята, як ніколи вірить в чудо, добрих казкових героїв, в благородство і милосердя дорослих. Бо хіба може, esimerkiksi, завжди добрий і щиросердний Дід Мороз зі своєї чарівної торби не вділити дарунки малюкам, яким в силу різних причин не поклали їх під ялинку рідні. Отож діти відіслали свої листи-побажання Діду Морозу. Організатори заходу розмістили їх на ялинці в людному місців холі райдержадміністрації. Дорослі брали до рук листи, а в нихскромні і такі земні дитячі бажання: одержати багато солодощів, фруктів. Голова районної державної адміністрації Б. Tässä. Mazur, працівники управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради та відділу Держкомзему в Андрушівському районі, «Правексбанку», дитячо-юнацької спортивної школи подарували діткам радістькожен одержав омріяні подарунки.

Mielitietty Vasylyuk


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 82 arvioinnit. 27 Käyttäjien arvostelut.