This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaEsitetty toivon valoa

Діти народжуються на світ для радості. Але часом природа обділяє їх найціннішимздоров’ям. І тоді горе оселяється в родинах, гнітить батьківські серця, їм здається, що вони залишилися наодинці зі своєю бідою. Але світ, kuten he sanovat, не без добрих людей. Є такі, для яких добро й милосердя стали життєвою потребоюце адвентистське агентство допомоги та розвитку в Україні, яке очолює В. Ks.. Гануліч. Його представники обігріли увагою, теплом своїх сердець дітей-інвалідів, котрі проживають в Червоному, Крилівці, Малих та Великих Мошківцях, більшість яких входить до Червоненської організації молодих людей з функціональними обмеженнями «Повір у себе».
Гості завітали до діток не з порожніми рукамивручили їм подарунки, в яких був одяг, іграшки, навіть мобільні телефони. Tietysti, батьки були вдячні, що з ними розділили їх біль і проблеми, а в діток промінчики радості засвітилися в очах, бо ніхто їм не дарував ще таких подарунків, а головнев їх сердечках зародилися іскорки надії і любові до життя. Додавало впевненості й те, що їхньою долею цікавляться, вони можуть розраховувати на підтримку. А тому тепло й зворушливо посміхалися діти і пастору церкви адвентистів сьомого дня м. Андрушівка В. Ja. Горянському, спеціалісту відділу в справах сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації Н. O.. Пінчуковій, керівнику Червоненської філії центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О. Tässä. Чепурній, голові Червоненської організації молодих людей з функціональними обмеженнями «Повір у себе» Ю. Tässä. Нагребельній, коли ті вручали їм подарунки.
А батьки дякували цим людям за високу гуманність, доброту й милосердя та зичили їм світлої долі.

За дорученням батьків
Vasyl Grebenyuk
Uutiset Andrušìvŝini


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 54 arvioinnit. 32 Käyttäjien arvostelut.