This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaRangaistusta murhasta

Ihmiselämän — Tämä on arvokkain aarre. Lakeja tiukasti velvoittamaan niitä, Jokainen, joka on lähellä elämän ja terveyden naapuri. Vanhempien on käytävä huolehtia koulutuksen ja lastensa terveydestä, ja lapset — otti vanhemmat, Kun he ovat sairaita tai hauras.
Se on surullista, але трапляються й інші випадки. Нещодавно Андрушівський районний суд розглянув кримінальну справу про тяжкий злочинвбивство. Державний обвинувач по справі, прокурор району, радник юстиції Ю. O.. Козлов розповідає:
Трагедія сталася 7 Maaliskuuta 2010 ympäri vuoden 18 години в с. Vanha kattila. Батько із сином, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на грунті особистих неприязних відносин зчинили сварку, яка переросла у бійку та закінчилася трагічно. Згідно чинного законодавства були проведені досудове слідство, судово-наркологічна та судово-психіатрична експертизи, за результатами яких і було висунуто обвинувачення гр. Ja. Як пояснив підсудний І., повернувшись додому, він побачив п’яного батька, який обзивав його та матір нецензурними словами, погрожував зарубати. Мати стала розбороняти, але чоловік почав погрожувати дружині-матері. Для того, щоб злякати батька, гр. Ja. взяв кухонного ножа і сказав: «Якщо будеш розпускати руки, я тебе заріжу». Однак це не допомогло. Під час досудового слідства було спростовано деякі показання гр. Ja. За словами матері, ніякої сокири в руках сина не буловона на власні очі бачила в його руках закривавлений ніж. Як підтвердили висновки відповідних експертиз, підсудний страждає алкоголізмом, потребує примусового лікування, але під час вчинення злочину у стані фізіологічного афекту не перебував. Обираючи вид та міру покарання підсудному І., Olen, як державний обвинувач у судових дебатах, просив суд врахувати, що підсудний повністю визнав свою вину, покаявся, має позитивні характеристики з місця проживання, не був раніше судимим. Суд врахував усе це й призначив покараннянеобхідне й достатнє для усвідомлення скоєного та попередження нових злочинів у вигляді 7 років і 6 місяців позбавлення волі.
Так надмірне вживання алкоголю призвело до страшної трагедіїсин убив батька, знівечив своє життя, завдав страждань матері. А розповідаю я все це для того, щоб подібні злочини ніде й ніколи не повторювалися.

Марія ОЛЕКСЮК


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 52 arvioinnit. 29 Käyttäjien arvostelut.