This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaKylvö kampanja 2011 vuoden

Пройде небагато часу і хлібороби знову вийдуть в поле. В поточному році ярий клин в сільськогосподарських підприємствах прогнозується засіяти на 36,4 THS. HA, з них зернова група займе понад 25 THS. hehtaarin.
В даний час у господарствах в розпалі підготовка до весняно-польових робіт. Завершується ремонт техніки, її наладка та регулювання. Для проведення комплексу весняно-польових робіт в господарствах району буде задіяно 306 тракторів, 129 сівалок, yli 200 одиниць грунтообробної техніки. Коефіцієнт готовності техніки до посівної становить 88-95%. Запорукою доброго врожаю є насіння. В цілому по району маємо в достатній кількості насіння ярих зерновихуже підготовлено його 2733 тонни. Більшість господарств веде правильну сортову політику, jäsenen 100% забезпечені якісним посівним матеріалом. Це ТОВ СП «Спіка», ПОСП «Надія», Ltd «Hlìborob», СТОВ «Старокотельнянське», ПП «Імпак», ДП «Оранта». Адже вирівняне однорідне насіння має більш високі врожайні якості, tarjoaa ystävällinen rappu, сприяє конкурентноспроможності із сходами бур’янів, підвищується стійкість рослин до хвороб. Разом з тим, слід звернути увагу на ці питання і терміново виправляти ситуацію у ПОСП «Іванківське», FE «Šatelûk», ПП «Яроповичі» та ряді фермерських господарств. Tässä meidän elìtgospah — сортодослідній станції та ДП «Оранта» є в достатній кількості насіння еліти зернових культур високої якості, яке вони можуть реалізувати всім бажаючим за прийнятними цінами. Päänä kaikenlaisen omistus, erityisesti viljelijöiden, цим повинні скористатись. Зважаючи на умови перезимівлі озимих, спеціалісти господарств повинні особливу увагу приділити догляду за посівами цих культур у весняний період. Враховуючи відносно пізні строки осінньої сівби і те, що на основних площах озимі знаходяться в доброму і задовільному стані, для стимулювання швидкого відростання і формування повноцінної кількості продуктивних стебел, озимі необхідно підживити азотними добривами. У першу чергу зазначенний агрозахід слід провести на зріджених та недостатньо розвинутих посівах, на яких доза азоту перед відновленням вегетації повинна становити орієнтовно 50-60 кг/га, а на оптимально розвинених — 20-30кг/га. Не менш важливим фактором у нарощуванні виробництва рослинницької продукції є забезпеченість мінеральними добривами. Із загальної потреби їх 8669 тонн фізичної ваги господарства району заготовили понад 6 тисяч тонн, Mikä on 70% tarpeisiin. Valitettavasti, на сьогодні деякі господарства взагалі не мають жодної тонни добрив. Tiedämme kaikki vallan hyvin, що не піджививши озимини, провівши посів ярини без внесення навіть мінімальної кількості поживигосподар недобере врожаю. Ще є трохи часу, аби виправити становище. Що стосується засобів захисту рослин, то при потребі на весняно-літній період 28 тонн господарства мають їх всього 25% tarpeisiin. Зате протруйниками забезпечені повністю. В районі, Muuten,за останні роки не виявлено фактів посіву необробленим насінням. Керівники і спеціалісти господарств вже тепер повинні відпрацювати стратегію на весняну посівну кампанію, щоб провести її в оптимальні агротехнічні строки.

Наталія Лисюк,
начальник відділу управління АПР


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 7 Alkaen 10 perusteella 67 arvioinnit. 28 Käyttäjien arvostelut.