This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaRangaista rikoksentekijän

14 Syyskuuta 2011 року прокуратурою Андрушівського району складено протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення щодо головного бухгалтера сільської ради. Niin, T., працюючи на посаді головного бухгалтера, уповноважена на виконання функцій держави, як посадова особа місцевого самоврядування, державний службовець з відповідним рангом, порушила обмеження, передбачені ст. 6 h. І п. 1 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції”. Йдеться про заборону використовувати свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди, у тому числі: неправомірно сприяти фізичним або юридичним особам у здійсненні ними господарської діяльності, одержанні субсидій, субвенцій, дотацій, кредитів, пільг, укладенні контрактів ( у тому числі на закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти). В серпні 2011 vuoden, T., використовуючи своє службове становище, всупереч інтересам служби та законодавчих актів, не маючи на це повноважень, в адміністративному приміщенні сільської ради, умисно, з корисливих спонукань, незаконно, без розпоряджень сільського голови нарахувала та виплатила собі премію за вказаний місяць, таким чином отримала неправомірні вигоди. Посадову особу притягнуто до відповідальності у вигляді штрафу.

Ольга Прокопенко,
помічник прокурора району


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 61 arvioinnit. 27 Käyttäjien arvostelut.